DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Premiera strony internetowej Fundacji im. Grzegorza Góraka

27.12.2016

„Gwiazdą człowiek się staje, a nie zostaje". Grzesiek miał takie powiedzenie, ponieważ dobrze wiedział, że talent to tylko 1% sukcesu, a w ogromnej większości ciężka, mozolna praca nad sobą i ciągły rozwój. Dlatego w Fundacji wspieramy rozwój osobisty i zawodowy dzieci, młodzieży i osób dorosłych.”

Polonia Wrocław najlepszym Klubem w Polsce!

21.12.2016

Zbliżający się koniec roku to czas tradycyjnych podsumowań. Z tej okazji przyjrzeliśmy się wynikom współzawodnictwa dzieci i młodzieży w szachach za rok 2016. Wśród klubów Polonia Wrocław po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna! Nasi młodzi szachiści zdobyli worek medali na najważniejszych zawodach w kraju i zagranicą!

Świąteczny Turniej Charytatywny po raz ósmy

14.12.2016

Za nami ósma edycja Świątecznego Turnieju Charytatywnego organizowanego cyklicznie przez SKTM oraz MKS Miedź Legnica. Tegoroczna odsłona imprezy przebiegała w inny sposób niż poprzednie. Wszyscy znakomicie się bawili i wspierali Ośrodek Kibice Razem.

Włoskie referendum nie zachwiało rynkami

12.12.2016

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Miniony tydzień rynki finansowe rozpoczęły pod wpływem wyniku niedzielnego referendum we Włoszech. Włosi, zgodnie z sondażami odrzucili projekt reformy konstytucyjnej autorstwa premiera Matteo Renziego. Za odrzuceniem było 59% głosujących. Propozycja premiera Matteo Renziego dotyczyła zmiany w 47 artykułach konstytucji,w tym m.in. przebudowę senatu i w rezultacie zniesienie równorzędnej dwuizbowości, wprowadzonej w 1948 roku.

Seminarium Smart in Business już w ten weekend

07.12.2016

W nadchodzący weekend tj. 10-11 grudnia w Ho telu Vega we Wrocławiu odbędzie się kolejne szkolenie Smart in Business. Jest to szkolenie cyklicznie organizowane przez DSA Investment S.A. dla pracowników firmy, klientów oraz osób zainteresowanych współpracą z DSA. Jest to jedyne takie szkolenie w Polsce z zakresu inteligencji biznesowej i finansowej, prowadzone przez ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach. Dołącz do grona blisko 2800 zadowolonych uczestników naszego seminarium!

Czy polskie akcje są tanie?

05.12.2016

Na koniec listopada br. wartość indeksu szerokiego rynku WIG była nieco mniejsza niż przed 10-ciu laty. Na pytanie dlaczego tak się stało i jakie są perspektywy rynku na kolejne lata stara się odpowiedzieć w swoim artykule pt. „WIG niżej niż 10 lat temu” Tomasz Hońdo, Starszy Analityk QUERCUS TFI S.A.

Dolar i S&P500 kontra złoto

29.11.2016

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

trader giełdowy

Miniony tydzień potwierdził tendencje obecne na rynkach od początku listopada, a konkretniej od ogłoszenia wyników wyborów w USA.

Arcymistrzowski Turniej Szachowy Kobiet znów gości we Wrocławiu

24.11.2016

Wrocław po raz kolejny będzie gospodarzem Arcymistrzowskiego Turnieju Szachowego Kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej. Od środy w siedzibie Klubu Szachowego Polonia przy ul. Wita Stwosza rywalizuje dziesięć szachistek, w tym pięć reprezentantek Polski, które w tym roku osiągnęły historyczny dla polskich szachów sukces, zdobywając srebrny medal Olimpiady Szachowej w Baku! To niepowtarzalna okazja, by w stolicy Dolnego Śląska zobaczyć w akcji wszystkie nasze „Sreberka”.

Mocne amerykańskie rynki tydzień po wygranej Trumpa

22.11.2016

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Po stosunkowo emocjonującym poprzednim tygodniu, w którym szok na giełdach wywołało zwycięstwo w wyborach prezydenckich w USA Donalda Trumpa, miniony tydzień przyniósł uspokojenie na zachodnich rynkach. W tydzień po wygranych przez Republikanina wyborach indeks 500 największych spółek notowanych na nowojorskiej giełdzie - S&P 500 osiągnął najwyższy kurs blisko od dwóch miesięcy i był niespełna o niecały 1% niższy od historycznego szczytu z sierpnia 2016 r. Mocno umocnił się również amerykański dolar względem głównych światowych walut. Dolar jest obecnie rekordowo mocny względem euro – para EURUSD znajduje się na poziomie ponad 10 letniego minimum.