DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościZ rynku

image/jpeg   18-92 286,03 kB

Diametralna zmiana polityki FED?

14.02.2019

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Jednym z centralnych wydarzeń mijającego tygodnia było posiedzenie FOMC (Federalnego Komitetu ds. Operacji Otwartego Rynku), czyli ciała, które decyduje o polityce monetarnej USA.

DSA na rynku prywatnej opieki zdrowotnej

28.08.2018

DSA Investment S.A. we współpracy z Grupą LUX MED rozszerza swoją ofertę o pakiety prywatnych usług medycznych. W ofercie posiadamy wiele pakietów w różnych przedziałach cenowych.

DSA Investment SA pomoże frankowiczom

19.06.2018

DSA Investment SA we współpracy z Votum S.A. wprowadziła do swojej oferty pomoc dla kredytobiorców frankowych. Zwiększeniu skuteczności tej usługi było poświęcone szkolenie w Łodzi pod hasłem Franki 2.0 , w którym wzięło udział ponad 300 osób. Wykłady wygłosili dyrektorzy regionalni, kierownicy i przedstawiciele sieci sprzedaży jak również Dyrektorzy i Koordynator Departamentów VOTUM S.A. Giełdowa spółka z Grupy Kapitałowej DSA jako jedna z pierwszych na rynku zareagowała na potrzeby frankowiczów.

Czy przebity rekord poprawi kondycję funduszy akcyjnych?

30.01.2018

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Miniony tydzień przyniósł dawno oczekiwany na polskim parkiecie przełom – szeroki WIG przebił szczyt z lipca 2007 roku i ustanowił nowy historyczny rekord. Mimo konsekwentnych wzrostów indeksu, polscy inwestorzy w minionym roku podchodzili do funduszy akcyjnych z dystansem.

Początek roku nie zawiódł

17.01.2018

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA

Nowy rok inwestorzy posiadający akcje zaczęli w szampańskich nastrojach. Szczególne powody do zadowolenia mieli amerykańscy inwestorzy. Indeksy na nowojorskich giełdach nabrały w pierwszej połowie stycznia silnego rozpędu ustanawiając prawie codziennie kolejne „rekordy wszechczasów”. Do pierwszej połowy miesiąca liczba spadkowych sesji na Wall Street wyniosła tylko dwie sesje: 10 i 16 stycznia.

Tydzień pod wpływem banków centralnych

18.12.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

Ten tydzień upłynął pod znakiem decyzji banków centralnych. Zaskoczeń nie było – zgodnie z przewidywaniami stopy procentowe w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i strefie euro pozostały bez zmian, a w USA wzrosły.

Debiut Bitcoina na CBOE i pizza warta 80 mld dolarów

12.12.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Wczoraj na Chicago Board Option Exchange został uruchomiony długo oczekiwany przez inwestorów handel na kontrakty futures na Bitcoina. Patrząc na wzrost wyceny, można by wnioskować, że debiut bitcoina na giełdzie okazał się spektakularnym sukcesem. Sytuacja była jednak o wiele bardziej skomplikowana.

Black Friday z nowymi rekordami

28.11.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

Ubiegły tydzień na giełdach za oceanem minął bardzo spokojnie. Amerykańskie giełdy w czwartek miały dzień wolny za sprawą Święta Dziękczynienia, a w piątek sesja tradycyjnie skrócona została o trzy godziny. W piątek Amerykanie mają tzw. Black Friday i ruszają na przedświąteczne wyprzedaże zaniedbując handel akcjami.

Alibaba uczciła Dzień Singla…

22.11.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

…rekordem sprzedaży. Jak pokazują dane, techgiganci poprzez skalę swojej działalności, wpływają na gospodarkę światową wcale nie mniej niż ważne wydarzenia polityczne czy decyzje wyborcze. A na jakie wydarzenia rynki zwróciły uwagę w ostatnich dniach?

Zaskakujące wyniki amerykańskich spółek

14.11.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Październik już za nami, a z początkiem listopada za oceanem indeksy na Wall Street ponownie ustanowiły nowe historyczne szczyty.