DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Kolejne osiągnięcia kolarskiej drużyny MTB Votum Team Wrocław

18.09.2017

Drużyna jest aktualnie na ostatniej prostej sezonu 2017. W tym roku zostały jeszcze raptem 2-3 wyścigi, a najważniejsze imprezy już się odbyły.

Andrzej Dadełło: - Kibice Miedzi potrafią poderwać piłkarzy do walki

15.09.2017

- Razem możemy zbudować na naszym stadionie najlepszą atmosferę spośród wszystkich klubów 1 ligi. To naprawdę pomaga drużynie! – mówi właściciel Miedzi, z którym rozmawiamy m.in. o wynikach pierwszej drużyny, ale też o zespole rezerw i juniorach.

II Liga Seniorów 2017 – Podsumowanie

13.09.2017

Rozgrywki II Ligi Seniorów za nami! Podczas zawodów w Szklarskiej Porębie 2-10.09.2017, drużyna Polonii Wrocław II zajęła 22 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Huragany sieją spustoszenie… na rynkach surowcowych

13.09.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Ostatnie tygodnie mijają w cieniu pojawiających się zagrożeń – prób nuklearnych przeprowadzanych przez Koreę Północną z jednej strony i huraganów nawiedzających raz po raz wschodnie wybrzeża Ameryki.

Zapraszamy do lektury!

Zmienność na amerykańskich rynkach wróciła?

24.08.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Przez ostatnie dwa tygodnie jesteśmy świadkami większej niż w ostatnich czasach zmienności na Wall Street. Pod koniec poprzedniego tygodnia indeks S&P500 zanotował ponad 2% spadek, a pod koniec jeszcze wcześniejszego tygodnia blisko 1,5% spadek.

TURNIEJ W POLANICY ZDRÓJ ROZPOCZĘTY!

23.08.2017

W sobotę wystartował 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina, który tradycyjnie odbywa się w Polanicy Zdrój. W zawodach, w różnych grupach bierze udział 26 polonistów!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

WROCŁAW OPEN ZAKOŃCZONY!

17.08.2017

Turniej WROCŁAW OPEN 2017 przeszedł do historii! Na starcie zawodów stanęło 91 uczestników, w tym aż 18 zawodników naszego klubu, którzy w większości odnieśli zyski rankingowe!

Gratulujemy!

(Nie)Złudne rekordy

10.08.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Dzisiaj będzie trochę nietypowo. Na początek trochę statystyki. Przyznam, że przyczynkiem do tej analizy było pytanie jednego ze znajomych, czy trwa obecnie super-hossa, bo wciąż słyszy w mediach, że giełda w USA ustanowiła nowy historyczny rekord. W drugiej części będzie jeszcze bardziej nietypowo, bo o kryptowalutach, o których piszemy niezwykle rzadko, ale – w przeciwieństwie do amerykańskiego indeksu akcji – w przypadku kryptowalut kolejne historyczne szczyty w ostatnich miesiącach faktycznie przekładają się na spektakularne stopy zwrotu.

Andrzej Dadełło: - Czas działa na korzyść Miedzi

02.08.2017

Właściciel klubu oglądał pierwszy mecz Miedzi w Częstochowie i optymistycznie patrzy w przyszłość. – Dawno nie byłem tak zadowolony z jakości pracy w pierwszym zespole. Jeśli chodzi o transfery, to jesteśmy blisko pozyskania napastnika – mówi Andrzej Dadełło.

Votum SA Polonia ze złotem i kompletem zwycięstw w ramach Ekstraligi Juniorów!

01.08.2017

Dobiegły końca Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga 2017. VOTUM SA Polonia Wrocław wygrała wszystkie mecze i zdobyła złoty medal! W ostatniej 9. rundzie nasza drużyna pokonała Hańczę Suwałki 4,5-1,5.