DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Debiut Bitcoina na CBOE i pizza warta 80 mld dolarów

12.12.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Wczoraj na Chicago Board Option Exchange został uruchomiony długo oczekiwany przez inwestorów handel na kontrakty futures na Bitcoina. Patrząc na wzrost wyceny, można by wnioskować, że debiut bitcoina na giełdzie okazał się spektakularnym sukcesem. Sytuacja była jednak o wiele bardziej skomplikowana.

Ponad 10 tysięcy z licytacji, Miedź wygrała Puchar

12.12.2017

Za nami dziewiąta edycja Świątecznego Turnieju Charytatywnego organizowanego przez MKS Miedź Legnica i SKTM. Podczas tegorocznej edycji nie brakowało znanych twarzy, a także hojnych legniczan, którzy w sumie podczas licytacji wydali ponad 10 tysięcy złotych. Wszystko na pomoc w leczeniu chorej na raka Karoliny Ceglarskiej.

Black Friday z nowymi rekordami

28.11.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

Ubiegły tydzień na giełdach za oceanem minął bardzo spokojnie. Amerykańskie giełdy w czwartek miały dzień wolny za sprawą Święta Dziękczynienia, a w piątek sesja tradycyjnie skrócona została o trzy godziny. W piątek Amerykanie mają tzw. Black Friday i ruszają na przedświąteczne wyprzedaże zaniedbując handel akcjami.

Alibaba uczciła Dzień Singla…

22.11.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

…rekordem sprzedaży. Jak pokazują dane, techgiganci poprzez skalę swojej działalności, wpływają na gospodarkę światową wcale nie mniej niż ważne wydarzenia polityczne czy decyzje wyborcze. A na jakie wydarzenia rynki zwróciły uwagę w ostatnich dniach?

Zaskakujące wyniki amerykańskich spółek

14.11.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Październik już za nami, a z początkiem listopada za oceanem indeksy na Wall Street ponownie ustanowiły nowe historyczne szczyty.

Półfinały Mistrzostw Polskich Juniorów – za nami już 4 rundy!

14.11.2017

W Jastrzębiej Górze trwają Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, w których o awans do przyszłorocznych finałów walczy aż 10 reprezentantów Polonii Wrocław!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami po 4 rundzie!

Podsumowanie Akcji Krew

25.10.2017

Tegoroczna letnia Akcja Krew zakończyła wraz z końcem września. Jak co roku stanowiła odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie wrocławskiego banku krwi w okresie letnim – większa liczba wypadków, ale też mniej zaangażowane działania krwiodawców zawsze powodują, że w lecie brakuje tego cennego surowca.

W 9. rocznicę… o krachu nieco filmowo…

04.10.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

„Zapamiętajcie ten dzień, chłopaki, zapamiętajcie ten dzień…” – mówi bohater grany przez Kevina Spacey w filmie „Margin Call” (polski tytuł to „Chciwość”) do swoich pracowników przed pierwszym dniem wyprzedaży podczas krachu 2008 roku, sugerując, że będzie to dzień, który odmieni losy rynków finansowych bądź zapoczątkuje zupełnie nową na rynkach erę. Niedawno (15 września) minęło 9 lat od upadku banku Lehmann Brothers uznanego za symboliczny początku krachu. Czy naprawdę tak wiele się zmieniło? Czy złowróżbne zapowiedzi, że drastyczna wyprzedaż „zabije rynki na lata” (także wypowiedziana przez Kevina Spacey w filmie) okazała się prawdą?

W weekend II zjazd Ekstraligi we Wrocławiu

28.09.2017

Od piątku do niedzieli najlepsze polskie drużyny szachowe będą rywalizować we Wrocławiu podczas drugiego zjazdu tegorocznej Ekstraligi. Szczególnie ciekawie zapowiada się piątkowy mecz między gospodarzami – VOTUM SA Polonią Wrocław a Wasko Hetmanem GKS Katowice.

Gdzie jesteśmy?

25.09.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Zwykle w naszych komentarzach ograniczamy się do danych dotyczących warszawskich indeksów, S&P500, czasem DAX-a czy CAC 40. Przyszło mi jednak do głowy, żeby przy okazji piątkowego wieczoru napisać nieco na temat innych europejskich indeksów, a także przedstawić, jak na ich tle wypada obecnie polski WIG.