DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

WROCŁAW OPEN ZAKOŃCZONY!

17.08.2017

Turniej WROCŁAW OPEN 2017 przeszedł do historii! Na starcie zawodów stanęło 91 uczestników, w tym aż 18 zawodników naszego klubu, którzy w większości odnieśli zyski rankingowe!

Gratulujemy!

(Nie)Złudne rekordy

10.08.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Dzisiaj będzie trochę nietypowo. Na początek trochę statystyki. Przyznam, że przyczynkiem do tej analizy było pytanie jednego ze znajomych, czy trwa obecnie super-hossa, bo wciąż słyszy w mediach, że giełda w USA ustanowiła nowy historyczny rekord. W drugiej części będzie jeszcze bardziej nietypowo, bo o kryptowalutach, o których piszemy niezwykle rzadko, ale – w przeciwieństwie do amerykańskiego indeksu akcji – w przypadku kryptowalut kolejne historyczne szczyty w ostatnich miesiącach faktycznie przekładają się na spektakularne stopy zwrotu.

Andrzej Dadełło: - Czas działa na korzyść Miedzi

02.08.2017

Właściciel klubu oglądał pierwszy mecz Miedzi w Częstochowie i optymistycznie patrzy w przyszłość. – Dawno nie byłem tak zadowolony z jakości pracy w pierwszym zespole. Jeśli chodzi o transfery, to jesteśmy blisko pozyskania napastnika – mówi Andrzej Dadełło.

Votum SA Polonia ze złotem i kompletem zwycięstw w ramach Ekstraligi Juniorów!

01.08.2017

Dobiegły końca Drużynowe Mistrzostwa Polski – Ekstraliga 2017. VOTUM SA Polonia Wrocław wygrała wszystkie mecze i zdobyła złoty medal! W ostatniej 9. rundzie nasza drużyna pokonała Hańczę Suwałki 4,5-1,5.

Analiza wieloczynnikowa

26.07.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Miniony tydzień okazał się niezwykle bogaty jeśli chodzi
o pojawiające się dane i czynniki mające wpływ na rynki. Inwestorzy niemalże codziennie mieli możliwość weryfikować swoje pozycje w oparciu o dane z gospodarek lub obstawiać nowe pozycje w oczekiwaniu na decyzje kolejnych banków centralnych. Pod względem zaskoczeń nie zawiodła także sfera polityki.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

21.07.2017

W sobotę w Szczyrku rozpoczną się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. VOTUM S.A. Polonia Wrocław, która dysponuje najwyższym średnim rankingiem drużyny, tradycyjnie będzie walczyć o medale!

10 lat minęło…

17.07.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA

trader giełdowy

6 lipca minęło dzięcięć lat od czasu ustanowienia przez WIG rekordu wszech czasów (67.568,5 pkt. w cenach z zamknięcia sesji).

Wstępny terminarz meczów Miedzi w Nice 1 Lidze

14.07.2017

Znany już jest wstępny terminy i godziny rozpoczęcia meczów domowych Miedzi w rundzie jesiennej Nice 1 Ligi. Na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy Miedź rozegra jesienią 9 spotkań ligowych oraz ewentualne mecze pucharowe.

Surowce rolne hitem tygodnia

11.07.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment S.A.

Mijający tydzień na rynkach akcji upłynął raczej spokojnie. Poznaliśmy dobre odczyty wskaźników PMI dla dwóch głównych gospodarek Unii Europejskiej, a także dobre dane z amerykańskiego rynku pracy. Po raz kolejny amerykańska Rezerwa Federalna zwróciła jednak inwestorom uwagę, na wysokie ich zdaniem wyceny amerykańskich akcji. Największymi wygranymi mijającego tygodnia były z całą pewnością surowce rolne, które pozwoliły sporo zarobić inwestorom posiadającym długie pozycje.

Jakie cechy są najważniejsze u szachisty podczas gry w blitza?

07.07.2017

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z aktualnym mistrzem Polski w szachach błyskawicznych Wojciechem Morandem, który opowiada o swoim ostatnim występie w Piotrkowie Trybunalskim oraz uczy w sporcie determinacji i walki do samego końca.