DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMedia

Polonista w gronie cudownych dzieci polskiego sportu

12.03.2013

"Poznajcie cudowne dzieci polskiego sportu. Dziś mało kto je zna, ale za parę lat mogą być na topie" - zachęca w obszernym artykule publicysta onetu, Jakub Radomski, poświęcając sporo miejsca m.in. czołowemu zawodnikowi Polonii Wrocław - Darkowi Świerczowi.

Miedź powalczy o ekstraklasę - reportaż o naszym klubie w Orange Sport

08.03.2013

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego materiału o drużynie Miedzi Legnica, który przygotowała stacja telewizyjna Orange Sport. Jej reporterzy byli obecni w Legnicy m.in. podczas środowej prezentacji Miedzi w Galerii Piastów, a materiał zmontowali z dużą dawką humoru.

>ZOBACZ MATERIAŁ O MIEDZI W ORANGE SPORT<

Andrzej Dadełło o szachach na platine.pl

06.03.2013

"Do tej pory zawodnicy stawiają opór komputerowi, a ten jak wiemy potrafi przewidzieć miliardy możliwych ruchów. Mimo to szachista nie tylko gra na jego poziomie, ale również z nim wygrywa. Pokazuje to, że zawodnicy muszą wykazać się wyjątkowymi zdolnościami i nieprzeciętną inteligencją, a z drugiej strony udowadnia, że umysł ludzki jest bardzo szeroki, jeśli się tylko nad nim pracuje" - wyjaśnia Andrzej Dadełło, właściciel Grupy DSA i zapalony szachista na łamach portalu lifestylowego platine.pl, działającego pod skrzydłami Money.pl

Słowo Sportowe: Najlepsi szachiści Europy w Legnicy

25.02.2013

Od 14 do 17 maja w Legnicy odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Europy w Szachach, czyli najbardziej prestiżowa impreza szachowa na naszym kontynencie - czytamy w materiale opublikowanym przez dzisiejsze Słowo Sportowe. W tym roku prawo do organizacji turnieju otrzymał Klub Szachowy Polonia Wrocław. Zapraszamy do lektury.

Sport.pl: Andrzej Dadełło: mamy czołowy zespół I ligi

11.02.2013

W portalu Wrocław.sport.pl ukazał się ciekawy wywiad Andrzejem Dadełło. – Miedź to dzisiaj inny klub, awansowaliśmy, mamy czołową drużynę I ligi. Sportowo już jesteśmy gotowi na awans do ekstraklasy, bo mamy naprawdę mocny zespół – mówi właściciel Miedzi.

Bartłomiej Krupa z Votum S.A. w telewizji TVN

06.02.2013

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Bartłomiejem Krupą - Dyrektorem Departamentu Prawnego Votum S.A. i Prezesa Zarządu Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDIPO).

Gazeta Ubezpieczeniowa: Polacy muszą nauczyć się oszczędzać - mówi Andrzej Dadełło

29.01.2013

Prawdziwym problemem jest to, że Polacy bardzo mało oszczędzają, a jak już zaczną oszczędzać, to szybko się do tego zniechęcają – mowi prezes zarządu DSA Financial Group w wywiadzie dla Gazety Ubezpieczeniowej. Ulgi związane z IKZE okazały się chybione i niewystarczające. Produktów promowanych przez państwo nikt nie chce kupować, a te, które ludzie kupowali, będą teraz reglamentowane. Coś tu jest nie w porządku. Kiedy za 20–30 lat ludzie nie będą mieli z czego żyć na emeryturze, to nie będzie to już problem tego czy innego towarzystwa ubezpieczeń, czy Rzecznika Ubezpieczonych. To będzie problem tych ludzi. Należy poprawiać jakość produktów, coraz lepiej szkolić sprzedawców, ale nie można przy tym zabijać chęci do oszczędzania – podkreśla Andrzej Dadelło.

Klub Biegacza DSA w Runners World

15.01.2013

DSA to firma usportowiona w każdym tego słowa znaczeniu. Wspieramy sport finansowo i organizacyjnie, ale sami również czynnie dbamy o kondycję fizyczną. W najnowszym numerze polskiej edycji prestiżowego czasopisma Runners World opublikowano zdjęcie i krótką relację z niezwykłego treningu członków naszego Klubu Biegacza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Grupa Kapitałowa DSA na łamach „Forbesa”

28.09.2012

„Forbes” – jeden z najbardziej poczytnych magazynów o tematyce biznesowej w naszym kraju – w swoim najnowszym wydaniu (10/2012) opublikował obszerny materiał na temat działalności Grupy Kapitałowej DSA.

Mecz Miedzi Legnica na TVN Turbo w niedzielę!

10.08.2012

Lada dzień ruszą rozgrywki 1/16 finału Pucharu Polski. TVN Turbo pokaże je w jakości HD już w najbliższy weekend. W niedzielę zapraszamy na bezpośrednią transmisję z Legnicy, gdzie Miedź podejmie Polonię Warszawa! Początek studia przedmeczowego o godz. 14.20.