DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Analiza wieloczynnikowa

26.07.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Miniony tydzień okazał się niezwykle bogaty jeśli chodzi
o pojawiające się dane i czynniki mające wpływ na rynki. Inwestorzy niemalże codziennie mieli możliwość weryfikować swoje pozycje w oparciu o dane z gospodarek lub obstawiać nowe pozycje w oczekiwaniu na decyzje kolejnych banków centralnych. Pod względem zaskoczeń nie zawiodła także sfera polityki.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

21.07.2017

W sobotę w Szczyrku rozpoczną się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. VOTUM S.A. Polonia Wrocław, która dysponuje najwyższym średnim rankingiem drużyny, tradycyjnie będzie walczyć o medale!

10 lat minęło…

17.07.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA

trader giełdowy

6 lipca minęło dzięcięć lat od czasu ustanowienia przez WIG rekordu wszech czasów (67.568,5 pkt. w cenach z zamknięcia sesji).

Wstępny terminarz meczów Miedzi w Nice 1 Lidze

14.07.2017

Znany już jest wstępny terminy i godziny rozpoczęcia meczów domowych Miedzi w rundzie jesiennej Nice 1 Ligi. Na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy Miedź rozegra jesienią 9 spotkań ligowych oraz ewentualne mecze pucharowe.

Surowce rolne hitem tygodnia

11.07.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment S.A.

Mijający tydzień na rynkach akcji upłynął raczej spokojnie. Poznaliśmy dobre odczyty wskaźników PMI dla dwóch głównych gospodarek Unii Europejskiej, a także dobre dane z amerykańskiego rynku pracy. Po raz kolejny amerykańska Rezerwa Federalna zwróciła jednak inwestorom uwagę, na wysokie ich zdaniem wyceny amerykańskich akcji. Największymi wygranymi mijającego tygodnia były z całą pewnością surowce rolne, które pozwoliły sporo zarobić inwestorom posiadającym długie pozycje.

Jakie cechy są najważniejsze u szachisty podczas gry w blitza?

07.07.2017

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z aktualnym mistrzem Polski w szachach błyskawicznych Wojciechem Morandem, który opowiada o swoim ostatnim występie w Piotrkowie Trybunalskim oraz uczy w sporcie determinacji i walki do samego końca.

Medal Europejski dla VOTUM S.A.

30.06.2017

VOTUM S.A. po raz kolejny została uhonorowana Medalem Europejskim, przyznawanym przez Business Centre Club. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest co roku firmom, które odpowiadają standardom europejskim i świadczą wysokiej jakości usługi.

Gratulujemy!

Brązowy medal Polaków w Drużynowych Mistrzostwach Świata

28.06.2017

W rosyjskiej stolicy szachów Chanty-Mansyjsku w dniach od 17 do 26 czerwca miały miejsce Drużynowe Mistrzostwa Świata w Szachach, podczas których po raz pierwszy zobaczyliśmy obydwie polskie reprezentacje.
Polacy, min. Mateusz Bartel z Klubu Szachowego Polonia Wrocław sięgnęli po brąz! Polki natomiast po zwycięstwie nad reprezentacją Wietnamu 2,5:1:5 zajęły 6 miejsce.

Indeksy w USA wciąż podnoszą historyczne szczyty

23.06.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Początek mijającego tygodnia to trwająca w najlepsze hossa na amerykańskim rynku akcji i nowe historyczne maksima głównych indeksów. Dalsza cześć tygodnia zdominowana została jednak przez mocno spadające ceny ropy naftowej.

Dominik Nowak nowym trenerem Miedzi Legnica!

21.06.2017

W piątek poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca Miedzi. Został nim 44-letni Dominik Nowak, który w minionym sezonie pracował w Wigrach Suwałki. – Cieszę się, że będę pracował klubie, który jest świetnie poukładany i ma ambitne cele – powiedział nowy trener Miedzi.