DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościŚwiąteczny Turniej Charytatywny po raz ósmy

14.12.2016

Za nami ósma edycja Świątecznego Turnieju Charytatywnego organizowanego cyklicznie przez SKTM oraz MKS Miedź Legnica. Tegoroczna odsłona imprezy przebiegała w inny sposób niż poprzednie. Wszyscy znakomicie się bawili i wspierali Ośrodek Kibice Razem.

Ponad 4000 zł uzbierano podczas licytacji jakie odbyły się podczas ósmego Turnieju Charytatywnego. Pieniądze będą przeznaczone na organizację Wigilii w Ośrodku Kibice razem Miedź Legnica oraz na kupno prezentów dla podopiecznych ośrodka. Legniczanie zgromadzeni na hali SP 20 byli hojni i nie żałowali złotówek. Największym powodzeniem cieszyły się pamiątki związane z historią Miedzi Legnica.

- Robimy ten turniej już po raz ósmy i cieszę się bardzo, że tak wielu ludzi udało się przy nim zgromadzić. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas podczas organizacji – mówił Krzysztof Piotrowski pomysłodawca i organizator turnieju.

Jeśli chodzi o rozgrywki turniejowe, to brało w nich udział osiem drużyn. Najlepiej prezentowały się zespoły z boksu Miedzi Legnica. Niech dowodem na to będzie fakt, że trenerzy Akademii Miedzi zostali zwycięzcami rozgrywek pokonując w finale w rzutach karnych piłkarzy z Kunic 6:5. Warto dodać, że w półfinale trenerzy Miedzi pokonali także pierwszy zespół Miedzi 1:0. Dodatkowym utrudnieniem nadającym smaczku tej rywalizacji były założone na zawodników Bulle znane już poprzedniej edycji.

Szczegóły z tego wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie Miedzi.