DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Finałowa Gala XXI Edycji Dni Brytyjskich w Salezjańskim LO w Lubinie

28.03.2019

W piątek, 15.03.2019 (jak co roku) odbyła się uroczysta Gala XXI Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej wieńcząca kolejną edycję Dni Brytyjskich. W sali głównej Centrum Kultury Muza spotkali się fani języka angielskiego i miłośnicy piosenki.

Diametralna zmiana polityki FED?

14.02.2019

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Jednym z centralnych wydarzeń mijającego tygodnia było posiedzenie FOMC (Federalnego Komitetu ds. Operacji Otwartego Rynku), czyli ciała, które decyduje o polityce monetarnej USA.

Wesołych Świąt!

21.12.2018

Szymon Gumularz zdobywa brązowy medal Mistrzostw Świata do lat 18!

05.11.2018

Zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 14, 16 i 18! W Porto Carras (Grecja) zagrała 18-osobowa reprezentacja naszego kraju, w tym dwóch zawodników Polonii Wrocław!

Gratulujemy!

VOTUM – odszkodowanie dla sióstr potrąconych przez samochód

15.10.2018

Osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych zazwyczaj są kojarzone z kierowcą pojazdu oraz jego pasażerami. Często zapominamy o innych użytkownikach drogi, takich jak rowerzyści czy piesi, którzy w wielu przypadkach nie przyczynili się do zaistnienia niebezpiecznej sytuacji na drodze, a w konsekwencji do wypadku. Podobnie było w sprawie dwóch sióstr potrąconych przez samochód.

Co wyprawiają Polacy w Batumi!

02.10.2018

Polska reprezentacja mężczyzn pokonała w 9. rundzie kadrę Stanów Zjednoczonych i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej turnieju open. Z kolei Polki wygrały z Litwą i awansowały na 19 miejsce.

DSA na rynku prywatnej opieki zdrowotnej

28.08.2018

DSA Investment S.A. we współpracy z Grupą LUX MED rozszerza swoją ofertę o pakiety prywatnych usług medycznych. W ofercie posiadamy wiele pakietów w różnych przedziałach cenowych.

DSA Investment SA pomoże frankowiczom

19.06.2018

DSA Investment SA we współpracy z Votum S.A. wprowadziła do swojej oferty pomoc dla kredytobiorców frankowych. Zwiększeniu skuteczności tej usługi było poświęcone szkolenie w Łodzi pod hasłem Franki 2.0, w którym wzięło udział ponad 300 osób. Wykłady wygłosili dyrektorzy regionalni, kierownicy i przedstawiciele sieci sprzedaży jak również Dyrektorzy i Koordynator Departamentów VOTUM S.A. Giełdowa spółka z Grupy Kapitałowej DSA jako jedna z pierwszych na rynku zareagowała na potrzeby frankowiczów.

Miedź Legnica awansowała do Ekstraklasy!

28.05.2018

Piłkarska drużyna Miedzi Legnica po raz pierwszy w historii zagra z najlepszymi w ekstraklasie! Klub, którego właścicielem jest założyciel Grupy Kapitałowej DSA - Andrzej Dadełło, przypieczętował awans efektownym zwycięstwem 5:1 w meczu z Chojniczanką.