DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Klub Biznesu Miedzi podsumował rok podczas uroczystej gali

23.01.2017

Za nami kolejna Gala Klubu Biznesu Miedzi, która odbyła się w legnickim hotelu Qubus. Tym razem wzięło w niej udział aż 220 osób – sponsorów i partnerów naszego klubu, którzy zostali uhonorowani specjalnymi podziękowaniami i certyfikatami. Podczas takich spotkań najlepiej widać, jak liczna jest „Rodzina Miedzi”.

Inflacja i wzrost PKB w centrum uwagi

18.01.2017

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

trader giełdowy

Miniony tydzień na parkietach upłynął nad wyraz spokojnie, a większość giełd zakończyła tydzień w okolicach zamknięć sprzed tygodnia. Jedną z rzeczy wartych odnotowania jest ustanowienie nowego historycznego szczytu przez Nasdaq Comp., do czego przyczyniły się głównie zwyżki cen akcji spółek biotechnologicznych notowanych na amerykańskiej giełdzie.

Jaki to będzie rok?

11.01.2017

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

trader giełdowy

U progu 2017 roku nasuwają się pytania o to, jaki to będzie rok dla rynków. Pytanie to wydaje się trafne dla wielu aspektów zarówno pojedynczych rynków (krajowych bądź produktowych), jak i dla gospodarki światowej jako całości.

A jednak ten 2016 rok nie był aż taki straszny

04.01.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Ostatni tydzień 2016 roku na amerykańskich giełdach zakończył się spadkami głównych indeksów i był pierwszym tygodniem zakończonym spadkami od wyborów prezydenckich. Również w Europie dynamika grudniowych wzrostów wyhamowała, a część rynków również zakończyła tydzień na minusie.

Premiera strony internetowej Fundacji im. Grzegorza Góraka

27.12.2016

„Gwiazdą człowiek się staje, a nie zostaje". Grzesiek miał takie powiedzenie, ponieważ dobrze wiedział, że talent to tylko 1% sukcesu, a w ogromnej większości ciężka, mozolna praca nad sobą i ciągły rozwój. Dlatego w Fundacji wspieramy rozwój osobisty i zawodowy dzieci, młodzieży i osób dorosłych.”

Polonia Wrocław najlepszym Klubem w Polsce!

21.12.2016

Zbliżający się koniec roku to czas tradycyjnych podsumowań. Z tej okazji przyjrzeliśmy się wynikom współzawodnictwa dzieci i młodzieży w szachach za rok 2016. Wśród klubów Polonia Wrocław po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna! Nasi młodzi szachiści zdobyli worek medali na najważniejszych zawodach w kraju i zagranicą!

Świąteczny Turniej Charytatywny po raz ósmy

14.12.2016

Za nami ósma edycja Świątecznego Turnieju Charytatywnego organizowanego cyklicznie przez SKTM oraz MKS Miedź Legnica. Tegoroczna odsłona imprezy przebiegała w inny sposób niż poprzednie. Wszyscy znakomicie się bawili i wspierali Ośrodek Kibice Razem.

Włoskie referendum nie zachwiało rynkami

12.12.2016

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Miniony tydzień rynki finansowe rozpoczęły pod wpływem wyniku niedzielnego referendum we Włoszech. Włosi, zgodnie z sondażami odrzucili projekt reformy konstytucyjnej autorstwa premiera Matteo Renziego. Za odrzuceniem było 59% głosujących. Propozycja premiera Matteo Renziego dotyczyła zmiany w 47 artykułach konstytucji,w tym m.in. przebudowę senatu i w rezultacie zniesienie równorzędnej dwuizbowości, wprowadzonej w 1948 roku.

Seminarium Smart in Business już w ten weekend

07.12.2016

W nadchodzący weekend tj. 10-11 grudnia w Ho telu Vega we Wrocławiu odbędzie się kolejne szkolenie Smart in Business. Jest to szkolenie cyklicznie organizowane przez DSA Investment S.A. dla pracowników firmy, klientów oraz osób zainteresowanych współpracą z DSA. Jest to jedyne takie szkolenie w Polsce z zakresu inteligencji biznesowej i finansowej, prowadzone przez ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach. Dołącz do grona blisko 2800 zadowolonych uczestników naszego seminarium!