DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Martyna Pajączek nowym prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej!

20.07.2016

W środę podczas Zwyczajnego Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zgromadzenia Pierwszej Ligi Piłkarskiej, które odbyło się w Warszawie, prezes zarządu Miedzi Martyna Pajączek, głosami prezesów klubów I ligi, została wybrana na stanowisko prezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej! Gratulujemy!

Wall Street na historycznych szczytach

18.07.2016

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Ubiegły tydzień na światowych parkietach upłynął w dobrych nastrojach. Solidne wzrosty odnotowały zarówno amerykańskie jak i europejskie giełdy. Rynkowemu optymizmowi nie przeszkodził nawet tragiczny zamach w Nicei.

Nowe produkty w ofercie DSA

15.07.2016

Zachęcamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami DSA, którzy począwszy od 15 lipca chętnie przedstawią wszystkie zalety i szczegóły poniższych produktów naszych partnerów – firmy Prudential oraz AXA, jednocześnie pomagając dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb. Poniżej krótka charakterystyka polecanych produktów.

VOTUM S.A. - wyższe zyski, wyższa dywidenda

12.07.2016

VOTUM S.A. w ostatnich dniach opublikowała dwa ważne z punktu widzenia akcjonariuszy i inwestorów komunikaty. W jednym z nich spółka przedstawiła prognozę wyników na trwający rok, zgodnie z którą Zarząd przewiduje, że VOTUM S.A. osiągnie w 2016 roku 101,75 mln PLN przychodów ze sprzedaży netto w Grupie Kapitałowej oraz 16,05 mln PLN zysku netto przypisanego podmiotowi dominującemu. Stanowiłoby to wzrost w stosunku do wyników wypracowanych w roku 2015 o 10% w zakresie przychodów ze sprzedaży oraz o 9,7% w przypadku zysku netto.

S&P500 tuż pod szczytem

08.07.2016

ANNA KOCJAN – Menedżer Projektu,

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich DSA Financial Group S.A.

Miniony tydzień na polskim rynku rozpoczął się reperkusji po sobotniej (2 lipca) wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat OFE. Pierwsze komentarze krążyły wokół negatywnych dla rynku kapitałowego wizji nacjonalizacji otwartych funduszy. Późniejsze wystąpienie ministra Morawickiego mające uspokoić inwestorów niewiele wyjaśniało w kwestii przyszłego kształtu systemu emerytalnego i tego, co stanie się z aktywami będącymi obecnie w portfelach OFE. Biorąc pod uwagę, iż wciąż więcej w tym temacie jest znaków zapytania niż odpowiedzi, ciężko na razie ocenić jednoznacznie wpływ planowanych (czy raczej zapowiadanych) zmian na rynek kapitałowy.

Gorąco na rynku złota, letnio na Wall Street, lodowato na GPW

01.07.2016

ANNA KOCJAN – Menedżer Projektu,

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich DSA Financial Group S.A.

Pierwsze reakcje po „Brexicie” mamy już za sobą, na średnio i długoterminowe skutki, takie jak wpływ wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej na gospodarkę, zmiana relacji wartości walut etc trzeba natomiast jeszcze sporo poczekać. Możemy więc zostawić na razie dalsze analizy tego wydarzenia, szczególnie że poza brytyjskim funtem krótkoterminowy wpływ wyniku referendum okazał się znikomy. Główne europejskie indeksy (takie jak: DAX, CAC40, IBEX, BEL20, a nawet brytyjski FTSE250) są obecnie notowane 3-5% poniżej poziomu sprzed referendum, co można uznać raczej za zdrową korektę niż znaczące spadki. Amerykański indeks S&P500 natomiast po kilkuprocentowej korekcie w piątek (24 czerwca) i poniedziałek (27 czerwca) podczas kolejnych dni powrócił do poziomu 2100+ punktów.

Udany start Polonistów podczas I zjazdu Ekstraligi

28.06.2016

Udanie zainaugurowała rozgrywki w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław, która - jako jedyny zespół w Ekstralidze - odniosła trzy zwycięstwa w pierwszych trzech rundach!

No i stało się!

24.06.2016

W czwartek Brytyjczycy w referendum zdecydowali o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. „Brexitowcy” uzyskali 4 p.p. przewagi nad zwolennikami pozostania we Wspólnocie. Ta niespodziewana decyzja (sondaże w ostatnich dniach pokazywały przewagę przeciwników Brexit-u) wywołała burzę na rynkach.

DSA Investment S.A. w Gazecie Ubezpieczeniowej

22.06.2016

Spółka DSA Investment S.A. ma powody do dumy - ponad 20 milionów przypisu składki urocznionej w planach inwestycyjnych regularnego oszczędzania to jeden z najlepszych rezultatów w branży. "Ta firma to fenomen - nie znam takich wiele" - podkreślał Grzegorz Jasienowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Sieci Zewnętrznych AXA Życie TU SA- czytamy we wstępie obszernego artykułu o DSA Investment SA na łamach 25 wydania tygodnika "Gazety Ubezpieczeniowej".

W oczekiwaniu na wynik referendum w Wielkiej Brytanii

20.06.2016

Od wielu tygodni jednym z głównych czynników wpływających na zachowania światowych rynków jest niepewność co do wyniku referendum dotyczącego wyjścia (bądź pozostania) Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Referendum już za kilka dni, warto więc przyglądnąć się zachowaniom rynków oraz komentarzom pojawiającym się w związku z nadchodzącym głosowaniem.