DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościZmiany w Zarządzie MKS Miedź Legnica

17.08.2021

W dniu 16 sierpnia 2021 roku decyzją właściciela Miedzi Andrzeja Dadełło oraz Rady Nadzorczej Klubu Tomasz Brusiło został mianowany Prezesem Zarządu Klubu. Wiceprezesem pozostaje nadal Marta Żołędziewska. Zarząd będzie pracował w dwuosobowym składzie.

Tomasz Brusiło jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. To dyplomowany menadżer sportu. Ukończył m.in. kurs zarządzania w piłce nożnej „Certificate in Football Management”, organizowany przez UEFA i Uniwersytet w Lozannie. Z Miedzią związany jest od 2011 roku, a od 2018 roku pełnił funkcję członka Zarządu Klubu. Pracuje również w Komisji Rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz jest Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

- To dla mnie ogromny zaszczyt, ale i wielka odpowiedzialność. Przez blisko 11 lat pracy w Miedzi pełniłem w niej różne role i mogę powiedzieć, że znam klub od podszewki. Podkreślam, że piłka nożna to sport zespołowy, zarówno na boisku, jak i poza nim – w klubie tworzymy jedną drużynę i wszyscy będziemy dalej ciężko pracować, by osiągać sukcesy i by kibice Miedzi mieli powody do dumy – powiedział nowy prezes Miedzi.

Całość artykułu dostępna na stronie:
https://miedzlegnica.eu/aktualnosci/zmiany-w-zarzadzie-miedzi-10783

Gratulujemy i życzymy sukcesów!