DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

MP juniorów w szachach - złoty medal dla Marioli Woźniak

24.03.2016

Zakończyły się rozgrywane w Szklarskiej Porębie (12-20.03.2016) Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 w szachach! Ekipa Polonii Wrocław liczyła 12 zawodników. Miejsce na podium udało się zdobyć jedynie Marioli Woźniak, która zdobyła złoty medal w grupie dziewcząt do lat 18!

Kolejne seminarium Smart in Business we Wrocławiu

21.03.2016

W dniach 19-20 marca we wrocławskim hotelu Novotel odbyło się organizowane przez DSA Investment SA kolejne seminarium z cyklu SMART IN BUSINESS. To jedyne w swoim rodzaju szkolenie w Polsce z zakresu inteligencji biznesowej i finansowej, prowadzone przez ekspertów – praktyków w swoich dziedzinach, zgromadziło tym razem 100 uczestników. Ogółem w całym cyklu szkoleń SMART IN BUSINESS wzięło udział już ponad 2 700 osób.

Wzrostów ciąg dalszy. W USA stopy bez zmian

18.03.2016

Dawid Krywko
Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Początek bieżącego tygodnia w Europie rozpoczął się od kontynuacji wzrostów z poprzedniego tygodnia i był pod wpływem ubiegłotygodniowej decyzji Europejskiego Banku Centralnego o dalszym poluzowaniu polityki pieniężnej. EBC zdecydował w ubiegły czwartek o zmniejszeniu głównej stopy referencyjnej o 5 pkt. bazowych do poziomu 0%, a także o zwiększeniu skali miesięcznego skupu aktywów do 80 mld EUR (dotychczas miesięczna wartość skupu tych aktywów wynosiła 60 mld EUR). W dalszej części tygodnia sytuacja w Europie wyglądała już słabiej, a główne europejskie indeksy zamykają tydzień na niewielkich wzrostach w porównaniu do ubiegłotygodniowego zamknięcia.

Finałowa Gala XVIII Edycji Dni Brytyjskich w Salezjańskim LO w Lubinie

17.03.2016

W piątek 11.03.2016r odbyła się w Centrum Kultury Muza w Lubinie uroczysta Gala XVIII Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej, wieńcząca kolejną edycję Dni Brytyjskich organizowanych przez Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie. Na uroczystości, wśród zaproszonych gości, była obecna również p. Kinga Tuszkiewicz, reprezentująca głównego sponsora konkursu firmę DSA Financial Group SA.

Miedź po meczu z Zawiszą

15.03.2016

W niedzielę 13 marca piłkarze Miedzi zremisowali na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz. Był to pierwszy mecz ligowy w tym roku na legnickim stadionie. Pomimo remisu, mecz był szeroko komentowany przez media – To nie był mecz, a meczysko! Do końca oglądaliśmy szalone widowisko w iście kawaleryjskim stylu – czytamy na łamach Przeglądu Sportowego".

Po 7 latach hossy…

11.03.2016

Kilka dni temu minęło 7 lat od dnia, kiedy po spadkach w latach 2007-2009 indeks S&P 500 osiągnął minimum i rozpoczął rajd na północ. Czy 7 lat to długo i jak na tle historycznym wygląda obecna hossa analizuje w swoim artykule Tomasz Hońdo, Starszy Analityk Quercus TFI SA.

Miedź Legnica działa na rzecz lokalnej społeczności

10.03.2016

10 marca na legnickim stadionie odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Spraw Obywatelskich i Rodziny Rady Miejskiej Legnicy. Tematem przewodnim spotkania było funkcjonowanie klubu MKS Miedź Legnica z uwzględnieniem szkolenia dzieci i młodzieży, ale największy nacisk położono na społeczną rolę Miedzi i projektów prowadzonych przez klub.

Magdalena Pawicka Mistrzynią Polski!!!

07.03.2016

W niedzielę, 6 marca, zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach klasycznych, które rozgrywane były od 27 lutego w Jastrzębiej Górze. Najlepszą zawodniczką w Polsce w swojej kategorii wiekowej została zawodniczka Polonii Wrocław Magdalena Pawicka (na zdjęciu) i to będąc z młodszego rocznika 2007! Równie wysoko zawody ukończył Piotr Madajczak, który uplasował się na 5 miejscu! Gratulacje!!!

Pozytywny początek miesiąca

04.03.2016

Dawid Krywko
Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Pierwszy tydzień marca na światowych giełdach przyniósł dalszą poprawę nastrojów wśród inwestorów, co zaowocowało wzrostami cen akcji. Wyceny głównych indeksów giełdowych na koniec bieżącego tygodnia znajdują się na poziomie ok. 10% powyżej dołka z poprzedniego miesiąca. Główny amerykański indeks S&P 500 przebił w piątek poziom 2.000 pkt, rosnąc o blisko 3% w skali tygodnia. Równie dobrze radziły sobie w tym tygodniu europejskie parkiety – niemiecki DAX i francuski CAC40 wzrosły o po nad 3%.