DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Statuetka Dolnośląskiego Związku Szachowego dla p. Michała Mamczara

05.06.2019

Miło nam poinformować o przyznaniu przez Dolnośląski Związek Szachowy statuetki za działalność szkoleniową dla Pana Michała Mamczara!

Bieg Firmowy VOTUM S.A.2019

20.05.2019

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja Votum S.A. – 18 maja we Wrocławiu reprezentanci spółki już po raz siódmy wzięli w nim udział, by wspierać podopiecznych Fundacji Everest. Celem Biegu Firmowego jest przede wszystkim pomoc dzieciom potrzebującym , ale równie ważne jest również promowanie zdrowego stylu życia.

Klub Biznesu ponownie spotkał się w Hotelu Sękowski

16.05.2019

Majowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica to przede wszystkim kolejne szklenie w ramach Akademii Biznesu. Podczas tego spotkania przeprowadził je Radosław Pęcherzewski. Oprócz tego jak zwykle uczestnicy śniadania wysłuchać kilku interesujących prezentacji firm i ich usług.

Finałowa Gala XXI Edycji Dni Brytyjskich w Salezjańskim LO w Lubinie

28.03.2019

W piątek, 15.03.2019 (jak co roku) odbyła się uroczysta Gala XXI Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej wieńcząca kolejną edycję Dni Brytyjskich. W sali głównej Centrum Kultury Muza spotkali się fani języka angielskiego i miłośnicy piosenki.

Diametralna zmiana polityki FED?

14.02.2019

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Jednym z centralnych wydarzeń mijającego tygodnia było posiedzenie FOMC (Federalnego Komitetu ds. Operacji Otwartego Rynku), czyli ciała, które decyduje o polityce monetarnej USA.

Wesołych Świąt!

21.12.2018

Szymon Gumularz zdobywa brązowy medal Mistrzostw Świata do lat 18!

05.11.2018

Zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 14, 16 i 18! W Porto Carras (Grecja) zagrała 18-osobowa reprezentacja naszego kraju, w tym dwóch zawodników Polonii Wrocław!

Gratulujemy!

VOTUM – odszkodowanie dla sióstr potrąconych przez samochód

15.10.2018

Osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych zazwyczaj są kojarzone z kierowcą pojazdu oraz jego pasażerami. Często zapominamy o innych użytkownikach drogi, takich jak rowerzyści czy piesi, którzy w wielu przypadkach nie przyczynili się do zaistnienia niebezpiecznej sytuacji na drodze, a w konsekwencji do wypadku. Podobnie było w sprawie dwóch sióstr potrąconych przez samochód.

Co wyprawiają Polacy w Batumi!

02.10.2018

Polska reprezentacja mężczyzn pokonała w 9. rundzie kadrę Stanów Zjednoczonych i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej turnieju open. Z kolei Polki wygrały z Litwą i awansowały na 19 miejsce.