DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Początek roku nie zawiódł

17.01.2018

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA

Nowy rok inwestorzy posiadający akcje zaczęli w szampańskich nastrojach. Szczególne powody do zadowolenia mieli amerykańscy inwestorzy. Indeksy na nowojorskich giełdach nabrały w pierwszej połowie stycznia silnego rozpędu ustanawiając prawie codziennie kolejne „rekordy wszechczasów”. Do pierwszej połowy miesiąca liczba spadkowych sesji na Wall Street wyniosła tylko dwie sesje: 10 i 16 stycznia.

Życzenia świąteczno-noworoczne

22.12.2017

Życzymy wszystkim Państwu Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Tydzień pod wpływem banków centralnych

18.12.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

Ten tydzień upłynął pod znakiem decyzji banków centralnych. Zaskoczeń nie było – zgodnie z przewidywaniami stopy procentowe w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i strefie euro pozostały bez zmian, a w USA wzrosły.

Debiut Bitcoina na CBOE i pizza warta 80 mld dolarów

12.12.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Wczoraj na Chicago Board Option Exchange został uruchomiony długo oczekiwany przez inwestorów handel na kontrakty futures na Bitcoina. Patrząc na wzrost wyceny, można by wnioskować, że debiut bitcoina na giełdzie okazał się spektakularnym sukcesem. Sytuacja była jednak o wiele bardziej skomplikowana.

Ponad 10 tysięcy z licytacji, Miedź wygrała Puchar

12.12.2017

Za nami dziewiąta edycja Świątecznego Turnieju Charytatywnego organizowanego przez MKS Miedź Legnica i SKTM. Podczas tegorocznej edycji nie brakowało znanych twarzy, a także hojnych legniczan, którzy w sumie podczas licytacji wydali ponad 10 tysięcy złotych. Wszystko na pomoc w leczeniu chorej na raka Karoliny Ceglarskiej.

Black Friday z nowymi rekordami

28.11.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

Ubiegły tydzień na giełdach za oceanem minął bardzo spokojnie. Amerykańskie giełdy w czwartek miały dzień wolny za sprawą Święta Dziękczynienia, a w piątek sesja tradycyjnie skrócona została o trzy godziny. W piątek Amerykanie mają tzw. Black Friday i ruszają na przedświąteczne wyprzedaże zaniedbując handel akcjami.

Alibaba uczciła Dzień Singla…

22.11.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

…rekordem sprzedaży. Jak pokazują dane, techgiganci poprzez skalę swojej działalności, wpływają na gospodarkę światową wcale nie mniej niż ważne wydarzenia polityczne czy decyzje wyborcze. A na jakie wydarzenia rynki zwróciły uwagę w ostatnich dniach?

Zaskakujące wyniki amerykańskich spółek

14.11.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Październik już za nami, a z początkiem listopada za oceanem indeksy na Wall Street ponownie ustanowiły nowe historyczne szczyty.

Półfinały Mistrzostw Polskich Juniorów – za nami już 4 rundy!

14.11.2017

W Jastrzębiej Górze trwają Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, w których o awans do przyszłorocznych finałów walczy aż 10 reprezentantów Polonii Wrocław!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami po 4 rundzie!

Podsumowanie Akcji Krew

25.10.2017

Tegoroczna letnia Akcja Krew zakończyła wraz z końcem września. Jak co roku stanowiła odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie wrocławskiego banku krwi w okresie letnim – większa liczba wypadków, ale też mniej zaangażowane działania krwiodawców zawsze powodują, że w lecie brakuje tego cennego surowca.