DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

DSA na rynku prywatnej opieki zdrowotnej

28.08.2018

DSA Investment S.A. we współpracy z Grupą LUX MED rozszerza swoją ofertę o pakiety prywatnych usług medycznych. W ofercie posiadamy wiele pakietów w różnych przedziałach cenowych.

DSA Investment SA pomoże frankowiczom

19.06.2018

DSA Investment SA we współpracy z Votum S.A. wprowadziła do swojej oferty pomoc dla kredytobiorców frankowych. Zwiększeniu skuteczności tej usługi było poświęcone szkolenie w Łodzi pod hasłem Franki 2.0 , w którym wzięło udział ponad 300 osób. Wykłady wygłosili dyrektorzy regionalni, kierownicy i przedstawiciele sieci sprzedaży jak również Dyrektorzy i Koordynator Departamentów VOTUM S.A. Giełdowa spółka z Grupy Kapitałowej DSA jako jedna z pierwszych na rynku zareagowała na potrzeby frankowiczów.

Miedź Legnica awansowała do Ekstraklasy!

28.05.2018

Piłkarska drużyna Miedzi Legnica po raz pierwszy w historii zagra z najlepszymi w ekstraklasie! Klub, którego właścicielem jest założyciel Grupy Kapitałowej DSA - Andrzej Dadełło, przypieczętował awans efektownym zwycięstwem 5:1 w meczu z Chojniczanką.

Wielkanoc

29.03.2018

Ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzą Państwu Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy DSA Investment SA. Wesołego Alleluja!

Doskonały debiut biznesowy wychowanka klubu szachowego Polonia Wrocław!

07.03.2018

Krzysztof Dadełło, podopieczny naszego klubu szachowego, postanowił przekuć niezaprzeczalne pozytywy wynikające z nauki gry w szachy, takie jak umiejętność strategicznego myślenia i przewidywania, w działalność biznesową. Szachista postanowił poświęcić się swojej pasji – grom komputerowym i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Nagroda Gazety Biznesu 2017 dla Votum S.A.

21.02.2018

Prestiżowe wyróżnienie dla Votum S.A. odebrała na wczorajszej gali Magdalena Kryska - dyrektor organizacyjny, jak również członek zarządu DSA Investment S.A. Tytuł Gazela Biznesu, przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom na podstawie rankingu przygotowywanego co roku przez Puls Biznesu. Gratulujemy!

Czy przebity rekord poprawi kondycję funduszy akcyjnych?

30.01.2018

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Miniony tydzień przyniósł dawno oczekiwany na polskim parkiecie przełom – szeroki WIG przebił szczyt z lipca 2007 roku i ustanowił nowy historyczny rekord. Mimo konsekwentnych wzrostów indeksu, polscy inwestorzy w minionym roku podchodzili do funduszy akcyjnych z dystansem.

Początek roku nie zawiódł

17.01.2018

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA

Nowy rok inwestorzy posiadający akcje zaczęli w szampańskich nastrojach. Szczególne powody do zadowolenia mieli amerykańscy inwestorzy. Indeksy na nowojorskich giełdach nabrały w pierwszej połowie stycznia silnego rozpędu ustanawiając prawie codziennie kolejne „rekordy wszechczasów”. Do pierwszej połowy miesiąca liczba spadkowych sesji na Wall Street wyniosła tylko dwie sesje: 10 i 16 stycznia.

Życzenia świąteczno-noworoczne

22.12.2017

Życzymy wszystkim Państwu Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Tydzień pod wpływem banków centralnych

18.12.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

Ten tydzień upłynął pod znakiem decyzji banków centralnych. Zaskoczeń nie było – zgodnie z przewidywaniami stopy procentowe w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i strefie euro pozostały bez zmian, a w USA wzrosły.