DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

W 9. rocznicę… o krachu nieco filmowo…

04.10.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

„Zapamiętajcie ten dzień, chłopaki, zapamiętajcie ten dzień…” – mówi bohater grany przez Kevina Spacey w filmie „Margin Call” (polski tytuł to „Chciwość”) do swoich pracowników przed pierwszym dniem wyprzedaży podczas krachu 2008 roku, sugerując, że będzie to dzień, który odmieni losy rynków finansowych bądź zapoczątkuje zupełnie nową na rynkach erę. Niedawno (15 września) minęło 9 lat od upadku banku Lehmann Brothers uznanego za symboliczny początku krachu. Czy naprawdę tak wiele się zmieniło? Czy złowróżbne zapowiedzi, że drastyczna wyprzedaż „zabije rynki na lata” (także wypowiedziana przez Kevina Spacey w filmie) okazała się prawdą?

W weekend II zjazd Ekstraligi we Wrocławiu

28.09.2017

Od piątku do niedzieli najlepsze polskie drużyny szachowe będą rywalizować we Wrocławiu podczas drugiego zjazdu tegorocznej Ekstraligi. Szczególnie ciekawie zapowiada się piątkowy mecz między gospodarzami – VOTUM SA Polonią Wrocław a Wasko Hetmanem GKS Katowice.

Gdzie jesteśmy?

25.09.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Zwykle w naszych komentarzach ograniczamy się do danych dotyczących warszawskich indeksów, S&P500, czasem DAX-a czy CAC 40. Przyszło mi jednak do głowy, żeby przy okazji piątkowego wieczoru napisać nieco na temat innych europejskich indeksów, a także przedstawić, jak na ich tle wypada obecnie polski WIG.

Kolejne osiągnięcia kolarskiej drużyny MTB Votum Team Wrocław

18.09.2017

Drużyna jest aktualnie na ostatniej prostej sezonu 2017. W tym roku zostały jeszcze raptem 2-3 wyścigi, a najważniejsze imprezy już się odbyły.

Andrzej Dadełło: - Kibice Miedzi potrafią poderwać piłkarzy do walki

15.09.2017

- Razem możemy zbudować na naszym stadionie najlepszą atmosferę spośród wszystkich klubów 1 ligi. To naprawdę pomaga drużynie! – mówi właściciel Miedzi, z którym rozmawiamy m.in. o wynikach pierwszej drużyny, ale też o zespole rezerw i juniorach.

II Liga Seniorów 2017 – Podsumowanie

13.09.2017

Rozgrywki II Ligi Seniorów za nami! Podczas zawodów w Szklarskiej Porębie 2-10.09.2017, drużyna Polonii Wrocław II zajęła 22 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Huragany sieją spustoszenie… na rynkach surowcowych

13.09.2017

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Ostatnie tygodnie mijają w cieniu pojawiających się zagrożeń – prób nuklearnych przeprowadzanych przez Koreę Północną z jednej strony i huraganów nawiedzających raz po raz wschodnie wybrzeża Ameryki.

Zapraszamy do lektury!

Zmienność na amerykańskich rynkach wróciła?

24.08.2017

Dawid Krywko

Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Przez ostatnie dwa tygodnie jesteśmy świadkami większej niż w ostatnich czasach zmienności na Wall Street. Pod koniec poprzedniego tygodnia indeks S&P500 zanotował ponad 2% spadek, a pod koniec jeszcze wcześniejszego tygodnia blisko 1,5% spadek.

TURNIEJ W POLANICY ZDRÓJ ROZPOCZĘTY!

23.08.2017

W sobotę wystartował 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina, który tradycyjnie odbywa się w Polanicy Zdrój. W zawodach, w różnych grupach bierze udział 26 polonistów!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

WROCŁAW OPEN ZAKOŃCZONY!

17.08.2017

Turniej WROCŁAW OPEN 2017 przeszedł do historii! Na starcie zawodów stanęło 91 uczestników, w tym aż 18 zawodników naszego klubu, którzy w większości odnieśli zyski rankingowe!

Gratulujemy!