DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

W sobotę Miedź zaczyna rundę wiosenną Fortuna 1 Ligi!

25.02.2021

Już tylko dni dzielą piłkarzy Miedzi Legnica od inauguracji rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Bieżący tydzień to dla podopiecznych trenera Jarosława Skrobacza czas na ostatnie szlify przed wznowieniem rozgrywek. Wszyscy piłkarze są zdrowi i zgłaszają akces do gry, co oznacza spory ból głowy dla przedstawicieli sztabu szkoleniowego.

Andrzej Dadełło: rodzic jest najważniejszym elementem w całym procesie szkolenia

10.02.2021

Zapraszamy do rozmowy z panem Andrzejem Dadełło, który jest właścicielem grupy kapitałowej składającej się z 29 firm, klubów sportowych, fundacji (między innymi: Klubu Szachowego Polonia Wrocław, kancelarii odszkodowawczej Votum, Klubu Piłkarskiego Miedź Legnica i wielu innych).

Diamenty Forbesa dla DSA Investment S.A.!

02.02.2021

DSA Investment S.A. została laureatem Diamentów Forbesa 2021. Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Więcej >> LINK <<

Miedź mocno zaznacza swoją obecność! Jesień Fortuna 1 Ligi w raporcie InStat

22.12.2020

Kamil Zapolnik i Goku Roman w jedenastce rundy według najwyższego wskaźnika InStat Index. Miedź najskuteczniejsza ze stałych fragmentów, mocna w odbiorze i z wysokim posiadaniem piłki. Firma InStat, z którą współpracują kluby Fortuna 1 Ligi przygotowała raport za rundę jesienną sezonu 2020/2021. Koniecznie sprawdźcie jak zielono-niebiesko-czerwoni wypadli na tle rywali!

Premiera filmu Banksterzy, którego koproducentem jest Votum Robin Lawyers SA

15.10.2020

W październiku 2020 roku temat frankowiczów oraz kredytów we frankach pojawia się w mediach niezwykle często. Dzieje się tak między innymi za sprawą rocznicy wydania wyroku w sprawie państwa Dziubak przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ale również przez premierę filmu BANKSTERZY przedstawiającego historię, która mogła być rzeczywistym udziałem wielu kredytobiorców. Koproducentem filmu jest Votum Robin Lawyers SA, spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej VOTUM.

Nasi szachiści Drużynowymi Mistrzami Polski!

07.09.2020

Nasi szachiści z Votum SA Polonia Wrocław wygrali ekstraligę i zdobyli tytuł drużynowego Mistrza Polski! Polonia pokonała m.in. WASKO Hetman GKS Katowice, który od pięciu lat z powodzeniem bronił pierwszego miejsca na podium. Ekstraliga szachowa została rozegrana w Krakowie między 25 sierpnia a 3 września. W zawodach wzięło udział 10 najlepszych drużyn w kraju, z przeszło 40 arcymistrzami w składzie.

Wrocławianie zagrali grali w składzie: Pentala Harikrishna, Mateusz Bartel, Szymon Gumularz, Marcin Tazbir, Oskar Wieczorek, Jolanta Zawadzka, .Kamil Stachowiak. To drugi tytuł mistrzowski w historii Klubu. Nasi szachiści zagrali pewnie i równo całe zawody, przegrywając tylko jeden mecz.

Ekstraliga Juniorów: VOTUM SA Polonia Wrocław wywalczyła SREBRO!

05.07.2019

W dniach 23 czerwca - 2 lipca br w Ustroniu Jaszowiec miały miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga Juniorów 2019. W ostatniej rundzie Polonia Wrocław pokonała MKSz Rybnik 4-2 i może być dumna ze srebrnego medalu! To zwycięstwo, pozwoliło Klubowi – po roku przerwy, wrócić na pudło Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów! Gratulujemy!

Zakończyliśmy sezon Klubu Biznesu Miedzi. Do zobaczenia we wrześniu!

17.06.2019

Sezon piłkarski już za nami, teraz przyszedł też czas na podsumowanie działań Klubu Biznesu Miedzi Legnica w sezonie 2018/2019. I choć w rywalizacji sportowej zespół Miedzi Legnica musiał opuścić szeregi LOTTO Ekstraklasy, to na polu biznesowym mają się czym pochwalić.

Dla Frankowiczów: Korzystny wyrok dla naszych klientów. Bank ma zwrócić pieniądze!

13.06.2019

Wczoraj zapadł korzystny wyrok w sprawie prowadzonej przez kancelarię z Grupy Kapitałowej Votum przeciwko mBankowi! Sąd przychylił się do przedstawionej przez nas argumentacji.