DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Szymon Gumularz zdobywa brązowy medal Mistrzostw Świata do lat 18!

05.11.2018

Zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 14, 16 i 18! W Porto Carras (Grecja) zagrała 18-osobowa reprezentacja naszego kraju, w tym dwóch zawodników Polonii Wrocław!

Gratulujemy!

VOTUM – odszkodowanie dla sióstr potrąconych przez samochód

15.10.2018

Osoby poszkodowane w wypadkach samochodowych zazwyczaj są kojarzone z kierowcą pojazdu oraz jego pasażerami. Często zapominamy o innych użytkownikach drogi, takich jak rowerzyści czy piesi, którzy w wielu przypadkach nie przyczynili się do zaistnienia niebezpiecznej sytuacji na drodze, a w konsekwencji do wypadku. Podobnie było w sprawie dwóch sióstr potrąconych przez samochód.

Co wyprawiają Polacy w Batumi!

02.10.2018

Polska reprezentacja mężczyzn pokonała w 9. rundzie kadrę Stanów Zjednoczonych i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej turnieju open. Z kolei Polki wygrały z Litwą i awansowały na 19 miejsce.

DSA na rynku prywatnej opieki zdrowotnej

28.08.2018

DSA Investment S.A. we współpracy z Grupą LUX MED rozszerza swoją ofertę o pakiety prywatnych usług medycznych. W ofercie posiadamy wiele pakietów w różnych przedziałach cenowych.

DSA Investment SA pomoże frankowiczom

19.06.2018

DSA Investment SA we współpracy z Votum S.A. wprowadziła do swojej oferty pomoc dla kredytobiorców frankowych. Zwiększeniu skuteczności tej usługi było poświęcone szkolenie w Łodzi pod hasłem Franki 2.0 , w którym wzięło udział ponad 300 osób. Wykłady wygłosili dyrektorzy regionalni, kierownicy i przedstawiciele sieci sprzedaży jak również Dyrektorzy i Koordynator Departamentów VOTUM S.A. Giełdowa spółka z Grupy Kapitałowej DSA jako jedna z pierwszych na rynku zareagowała na potrzeby frankowiczów.

Miedź Legnica awansowała do Ekstraklasy!

28.05.2018

Piłkarska drużyna Miedzi Legnica po raz pierwszy w historii zagra z najlepszymi w ekstraklasie! Klub, którego właścicielem jest założyciel Grupy Kapitałowej DSA - Andrzej Dadełło, przypieczętował awans efektownym zwycięstwem 5:1 w meczu z Chojniczanką.

Wielkanoc

29.03.2018

Ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym życzą Państwu Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy DSA Investment SA. Wesołego Alleluja!

Doskonały debiut biznesowy wychowanka klubu szachowego Polonia Wrocław!

07.03.2018

Krzysztof Dadełło, podopieczny naszego klubu szachowego, postanowił przekuć niezaprzeczalne pozytywy wynikające z nauki gry w szachy, takie jak umiejętność strategicznego myślenia i przewidywania, w działalność biznesową. Szachista postanowił poświęcić się swojej pasji – grom komputerowym i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Nagroda Gazety Biznesu 2017 dla Votum S.A.

21.02.2018

Prestiżowe wyróżnienie dla Votum S.A. odebrała na wczorajszej gali Magdalena Kryska - dyrektor organizacyjny, jak również członek zarządu DSA Investment S.A. Tytuł Gazela Biznesu, przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom na podstawie rankingu przygotowywanego co roku przez Puls Biznesu. Gratulujemy!

Czy przebity rekord poprawi kondycję funduszy akcyjnych?

30.01.2018

Anna Kocjan
Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,
trader giełdowy

Miniony tydzień przyniósł dawno oczekiwany na polskim parkiecie przełom – szeroki WIG przebił szczyt z lipca 2007 roku i ustanowił nowy historyczny rekord. Mimo konsekwentnych wzrostów indeksu, polscy inwestorzy w minionym roku podchodzili do funduszy akcyjnych z dystansem.