Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Kolejne osiągnięcia kolarskiej drużyny MTB Votum Team Wrocław

18.09.2017

Drużyna jest aktualnie na ostatniej prostej sezonu 2017. W tym roku zostały jeszcze raptem 2-3 wyścigi, a najważniejsze imprezy już się odbyły.

Dwa główne cykle, w których drużyna brała udział w tym sezonie to ogólnopolskie wyścigi Bike Maraton oraz Puchar Strefy Sudety MTB. Zawodnicy startowali również na wielu innych wyścigach jednodniowych- Mistrzostwach Polski w maratonie rowerowym oraz w olimpijskiej odmianie kolarstwa górskiego XCO, Pucharze Polski, uphillach oraz wielu innych lokalnych wyścigach. Na koncie zespołu są też wyścigi etapowe- sześciodniowy Sudety MTB Challenge oraz czterodniowy Bike Adventure.

We wrześniu na trasach dookoła Wałbrzycha rozgrywane były Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB. Drużyna MTB Votum Team zdobyła dwie mistrzowskie koszulki- Aneta Imielska obroniła ubiegłoroczny tytuł w kategorii Masters K (30-39 lat), a Dariusz Poroś wywalczył pierwsze miejsce w kategorii Masters I (30-39 lat). Tydzień wcześniej rozgrywane były mistrzostwa branżowe- lekarskie, gdzie zwyciężyli Jolanta i Mateusz Bojarscy. Kolekcję koszulek z godłem powiększył w ostatni weekend Rafał Mikołajczyk- honorowy członek Stowarzyszenia MTB Votum Team Wrocław. Rafał zdobył tytuł mistrza Polski w parakolarstwie w obu wyścigach (w jeździe na czas oraz w wyścigu ze startu wspólnego ) w swojej kategorii.

Przed ostatnimi dwoma wyścigami cyklu Bike Maraton MTB Votum Team Wrocław zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Już od kilku sezonów nie schodzi z podium tego największego cyklu maratonów MTB w Polsce, kolekcjonując liczne trofea zarówno w klasyfikacjach drużynowych jak i indywidualnych.