DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościSzymon Gumularz zdobywa brązowy medal Mistrzostw Świata do lat 18!

05.11.2018

Zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 14, 16 i 18! W Porto Carras (Grecja) zagrała 18-osobowa reprezentacja naszego kraju, w tym dwóch zawodników Polonii Wrocław!

Gratulujemy!

Na Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 14, 16 i 18 lat, wybrała się 18-osobowa reprezentacja polskich juniorów! W tym roku, mistrzostwa były rozgrywane w Porto Carras (Grecja) w dniach 19-30.10.2018. Z Klubu Polonia Wrocław o medale Mistrzostw Świata walczyło dwóch zawodników: Szymon Gumularz (chłopcy do lat 18) oraz Maciej Czopor (chłopcy do lat 14). Wielki sukces osiągnął jeden z bardziej z doświadczonych zawodników Polonii Wrocław - Szymon Gumularz - zakończył mistrzostwa na 3. miejscu! Dla Szymona jest to drugi brązowy medal Mistrzostw Świata z rzędu. Rok temu, polonista wywalczył brązowy krążek na Mistrzostwach Świata do lat 16! Dodatkowo Szymek wypełnił swoją pierwszą normę arcymistrzowską! Wielkie Gratulacje!

Z polskiej ekipy wspaniałe rezultaty osiągnęli również Honorata Kucharska (dziewczęta do lat 16) oraz Igor Janik (chłopcy do lat 18), którzy zdobyli wicemistrzostwo Świata w swoich kategoriach wiekowych! Gratulacje!

Więcej szczegółowych informacji na stronie Polonii