DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościBieg Firmowy VOTUM S.A.2019

20.05.2019

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja Votum S.A. – 18 maja we Wrocławiu reprezentanci spółki już po raz siódmy wzięli w nim udział, by wspierać podopiecznych Fundacji Everest. Celem Biegu Firmowego jest przede wszystkim pomoc dzieciom potrzebującym , ale równie ważne jest również promowanie zdrowego stylu życia.

W tym roku na Bieg Firmowy zarejestrowało się 5 drużyn 5-osobowych z Votum S.A. Wśród biegaczy byli nie tylko pracownicy poszczególnych Departamentów z Centrali spółki, ale również Przedstawiciele Regionalni, którzy musieli pokonać znaczne odległości, aby stawić się na starcie biegu. Ponadto w Biegu wziął również udział Prezes Zarządu Votum S.A. – Bartłomiej Krupa.

Na Biegu Firmowym mile widziani są wszyscy, którzy chcą pomóc potrzebującym dzieciom, dlatego wśród biegaczy Votum S.A. mogliśmy spotkać nie tylko maratończyków, ale i osoby, dla których dystans 5 kilometrów stanowił wyzwanie. Choć każdy starał się przebiec tę odległość w jak najlepszym czasie, to nie wyniki były tu najważniejsze, ale właśnie chęć niesienia pomocy.

Szczegóły tego wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie VOTUM S.A.

Źródło i zdjęcia: VOTUM S.A.