DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościKlub Biznesu ponownie spotkał się w Hotelu Sękowski

16.05.2019

Majowe spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica to przede wszystkim kolejne szklenie w ramach Akademii Biznesu. Podczas tego spotkania przeprowadził je Radosław Pęcherzewski. Oprócz tego jak zwykle uczestnicy śniadania wysłuchać kilku interesujących prezentacji firm i ich usług.

Radosław Pęcherzewski to członek Rady Nadzorczej Robin Lawyers SA, który od 14 lat związany jest z Grupą Kapitałową Votum. Jest także członkiem Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych. Na czwartkowym spotkaniu w Hotelu Sękowskim opowiadał o tym, jakimi zasadami należy się kierować przy rekrutowaniu pracowników. Mówił o niezwykłych historiach osób, które poznał przez zupełny przypadek, po czym stawały się one jego najlepszymi pracownikami. Słuchacze wystąpienia Radosława Pęcherzewskiego dostali olbrzymią dawkę wiedzy, którą będą mogli wykorzystać w swoich działaniach.

Podczas spotkania przywitaliśmy oficjalnie nowego partnera Miedzi – biuro turystyczne LIDO. Swoją ofertę przedstawili także inni klubowicze – firmy Gebruder Peters i Toyota Nowakowski. Ponadto przedstawiciele Legnickiego Centrum Kultury opowiedzieli o współpracy z Miedzią oraz zaprosili wszystkich na nadchodzący 50. Legnica Cantat czyli Ogólnopolski Festiwal Chórów, w ramach którego chór "Madrygał" wystąpił niedawno na legnickim stadionie przed meczem Miedzi ze Śląskiem Wrocław.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się 13 czerwca. Będzie ono ostatnim przed przerwą wakacyjną.

Źródło: http://miedzlegnica.eu/aktualnosci/klub-biznesu-ponownie-spotkal-sie-w-hotelu-sekowski-8486