DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Liga Biznesu Miedzi Legnica: zagrać może każdy!

19.08.2015

Trwają zapisy do Ligi Biznesu Miedzi Legnica, która startuje od września. Przypominamy, że zapisać się może każdy. W lidze mogą zagrać zarówno drużyny złożone z pracowników firm i instytucji, jak i te, które utworzy grupa znajomych.

Rafał Mikołajczak z MBT VOTUM na Mistrzostwach Świata

17.08.2015

Dla każdego sportowca start w Mistrzostwach Świata to najważniejsze wydarzenie w sezonie, a czasem i w życiu. W tym roku swój pierwszy start w tak dużej imprezie miał Rafał Mikołajczyk, który trenuje para-kolarstwo od maja 2013, a od 2015 roku startuje w kolorach MBT Votum Team Wrocław.

Akcje na GPW próbują powrócić do cyklu wzrostowego

14.08.2015

Tomasz Hońdo – Starszy Analityk Quercus TFI SA

Jeśli nie liczyć reakcji na uchwaloną przez Sejm w przedwyborczym pośpiechu ustawę o przewalutowaniu kredytów frankowych, to w ostatnich tygodniach koniunktura na warszawskim parkiecie zaczęła się radykalnie poprawiać.

Polonia Wrocław najlepszym klubem MPJ w Katowicach

12.08.2015

W niedzielę w Katowicach zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Zawodnicy Polonii zdobyli w sumie sześć medali i zwyciężyli w klasyfikacji klubów!

III liga: Wymarzona inauguracja w wykonaniu Miedzi II

11.08.2015

Miedź II Legnica znakomicie zainaugurowała sezon III ligi dolnośląsko-lubuskiej. W ubiegłą niedzielę Legniczanie po bardzo dobrym spotkaniu pokonali Formację Port 2000 Mostki, ubiegłorocznego triumfatora tych rozgrywek, 3:1.

Politycy znów wstrząsnęli GPW

07.08.2015

Dawid Krywko
Analityk, Dział Inwestycji DSA Investment SA

Politycy w tym tygodniu znów zafundowali inwestorom zimny prysznic przegłosowując w środowy wieczór ustawę dotyczącą restrukturyzacji kredytów hipotecznych udzielonych w walutach obcych. Ustawa zakłada, że po spełnieniu kilku warunków kredytobiorca będzie mógł ubiegać się w banku,w którym zaciągnął kredyt walutowy (m.in. we franku szwajcarskim) o przewalutowanie tego kredytu.

PCRF VOTUM dla sportowców

05.08.2015

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM wprowadziło nową usługę dedykowaną klubom piłkarskim, sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie. Nowy produkt dotyczy także fizjoterapii w dziecięcych klubach sportowych oraz szkolenia trenerów. Szeroka oferta obejmuje między innymi diagnostykę, zabiegi oraz rehabilitację fizjoterapeutyczną.

Brązowy medal dla Polonii w Ekstralidze Juniorów!

03.08.2015

W dniach od 25 lipca do 2 sierpnia w Ustroniu były rozgrywane Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraligi Juniorów. W ostatniej rundzie Mistrzostw drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław zwyciężyła z LKSz GCKiP Czarna 4,5-1,5 i tym samym nasi zawodnicy wywalczyli brązowy medal.

Tydzień pod znakiem taniejących surowców

24.07.2015

Bieżący tydzień skupiał uwagę inwestorów głównie na taniejących surowcach. Taniały zarówno surowce energetyczne (m.in. ropa naftowa), metale (m.in. miedź), w tym metale szlachetne – złoto i srebro, czy też płody rolne. Globalna tendencja do spadków cen surowców napędzana jest głównie spowolnieniem w chińskiej gospodarce i umocnieniem się dolara przed oczekiwaną podwyżką stóp procentowych w USA.

Grecja, Grecja i po Grecji…

17.07.2015

ANNA KOCJAN – Menedżer Projektu,

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich DSA Financial Group S.A

Kończący się tydzień przyniósł uspokojenie w temacie Grecji. Ateny przedstawiły swoje propozycje reform, wierzyciele wrócili do negocjacji, parlament grecki przychylił się do przywiezionego z Brukseli przez premiera Tsiprasa porozumienia zawierającego pakiet kolejnych reform oszczędnościowych, EBC obiecał 7 mld dodatkowej pożyczki na wsparcie greckich banków.