DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Hit transferowy Miedzi: Łukasz Garguła zagra w Legnicy!

13.07.2015

To niewątpliwie jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących transferów tego lata w I lidze. Nowym zawodnikiem Miedzi został ofensywny pomocnik Łukasz Garguła! Zawodnik, który ma za sobą występy w reprezentacji Polski i udział w turnieju finałowym Euro 2008, ostatnio był podstawowym piłkarzem Wisły Kraków, dla której w minionym sezonie rozegrał w Ekstraklasie 30 meczów i strzelił 3 bramki.

Sześć powodów, by nie panikować z powodu Grecji

10.07.2015

Tomasz Hońdo – Starszy Analityk Quercus TFI SA

W niedzielnym referendum Grecy powiedzieli "NIE" propozycjom wierzycieli. Zdaniem analityków zwiększa to prawdopodobieństwo wyjścia tego kraju ze strefy euro w kolejnych tygodniach, choć istnieje ciągle scenariusz, w którym grecki rząd ostatecznie pójdzie na ustępstwa. Emocji na rynkach nie brakuje, ale spójrzmy na sprawę zdroworozsądkowo.

Zakończenie Wrocławskiego Festiwalu Szachowego

09.07.2015

Dobiegł końca 10. Międzynarodowy Turniej Klubu Szachowego Polonia Wrocław, który rozgrywany był w ramach Wrocławskiego Festiwalu Szachowego. W grupie A zwyciężył arcymistrz Łukasz Cyborowski, a w grupie B Białorusin Aleksander Nikitin.

W cieniu Grecji

03.07.2015

ANNA KOCJAN – Menedżer Projektu,

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich DSA Financial Group S.A

Najbardziej gorącym tematem ostatnich tygodni są negocjacje z rządem Grecji, która, nie spłacając raty wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego wynoszącej 1,55 mld euro, we wtorek o północy stała się niewypłacalna. Rozwiązania problemu nie przyniosły także kolejne rundy rozmów pomiędzy wierzycielami a rządem greckim.

Akcja krew 2015

30.06.2015

We Wrocławiu ruszyła właśnie tegoroczna edycja Akcji Krew. VOTUM S.A. jest nieprzerwanie partnerem wydarzenia od 2006, całość organizuje Fundacja VOTUM. Przez te wszystkie lata zebraliśmy wspólnie około 5.000 litrów krwi.

Paweł z Tarsu w TVP 1

26.06.2015

Zapraszamy do oglądania niezwykłego serialu dokumentalnego „Paweł z Tarsu. Pojednanie Światów” , którego kooproducentem jest DSA Financial Group SA. Dwunastoodcinkowa historia życia i działalności Świętego Pawła emitowana jest w każdą niedzielę na antenie TVP 1 o godzinie 8.25. Odcinek trwa 30 minut. Ekipa filmowa przebyła ponad 70 000 kilometrów śladami Apostoła Narodów - zdjęcia powstawały w Turcji, Izraelu, Grecji, w Rzymie, na Cyprze i na Malcie. Pięknym plenerom towarzyszą komentarze czytane przez Krystynę Czubówną. Nowoczesna produkcja , wzbogacona efektami specjalnymi, przedstawia temat w dynamiczny i atrakcyjny wizualnie sposób.

Będzie nowy trener w Miedzi

24.06.2015

15 czerwca br właściciel Miedzi Andrzej Dadełło spotkał się z Januszem Kudybą, by podsumować zakończony sezon. – Doszliśmy do wniosku, że to dobry moment, by wrócił do pracy w Akademii Piłkarskiej Miedzi, która będzie miała ambitne cele na nowy sezon. Pierwszy zespół poprowadzi nowy trener – mówi Andrzej Dadełło.

VOTUM S.A. na Wall Street

23.06.2015

W dniach 29-31 maja br. w Karpaczu odbyła się coroczna konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych – Wall Street. Ponad 1 000 inwestorów z całego kraju przyjechało do Karpacza, aby wysłuchać wykładów i dyskusji panelowych, wziąć udział w szkoleniach, a przede wszystkim spotkać się z przedstawicielami spółek notowanych na GPW w Warszawie.

Obligacje korporacyjne – kuszą, ale za cenę dodatkowego ryzyka

19.06.2015

Bardzo rzadko tematem naszych komentarzy rynkowych są obligacje korporacyjne, stanowiące dość specyficzną klasę instrumentów - jako instrumenty dłużne powinny charakteryzować się niskim ryzykiem inwestycji, jednak w warunkach niskiej płynności tych instrumentów w obrocie giełdowym, a także ryzyk związanych z działalnością samych emitentów okazują się instrumentami o poziomie ryzyka zdecydowanie wyższym od obligacji skarbowych. Zapraszamy do lektury komentarza Pana Tomasza Hońdo - starszego analityka Quercus TFI SA dotyczącego oprocentowania obligacji korporacyjnych.

DSA zdobywa szczyty

17.06.2015

Saxo Bank jako jeden z głównych sponsorów teamu Tinkoff-Saxo zaprosił swoich klientów VIP na odbywający się w dniach 23-26 maja br. event zorganizowany przy okazji 15. etapu Giro d’Italiai zdobywania słynnej wśród kolarzy przełęczy Madonna do Campiglio. Na spotkanie z kolarzami teamu Tinkoff-Saxo zostali zaproszeni także pracownicy Działu Inwestycji DSA FG SA i DSA Investment SA, którzy współpracują z Saxo Bankiem już niemalże od roku.