DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

10 lat VOTUM S.A.

15.06.2015

5 czerwca br. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbył się Kongres Jubileuszowy VOTUM S.A. W podniosłej atmosferze przedstawiciele władz Spółki podsumowali minione dziesięciolecie oraz podziękowali tym, którzy przyczynili się do powstania, rozwoju i sukcesu firmy. Dla VOTUM była to również okazja do zaprezentowania wielu innowacji i zmian, wprowadzonych między innymi w zakresie komunikacji z Klientem.

Akcje bardzo atrakcyjne

12.06.2015

ANNA KOCJAN – Menedżer Projektu,

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich DSA Financial Group S.A

Spadek cen na warszawskiej GPW widoczny od połowy maja doprowadził do wzrostu poziomu atrakcyjności akcji. Świadczyć może o tym zarówno mnożnik P/E dla wszystkich notowanych spółek, którego mediana wynosi obecnie ok. 13,5, co świadczy o atrakcyjności wycen spółek, jak również wskaźnik RSI.

KROK PRZED RAKIEM - nowa inicjatywa DSA Investment SA

11.06.2015

W DSA Investment już ku końcowi zmierzają prace nad nowym serwisem poświęconym profilaktyce raka. Nowa strona będzie zawierała również istotne informacje dotyczące zabezpieczenia finansowania leczenia i opieki medycznej oraz propagowania zdrowego stylu życia. W skrócie, chcemy zachęcić wszystkich Polaków aby zawsze byli KROK PRZED RAKIEM.

Akcje VOTUM S.A. po 20 zł!

09.06.2015

8 czerwca br. cena akcji VOTUM S.A. w ciągu sesji osiągnęła psychologiczną granicę 20,00 zł za akcję. Oznacza to, że kapitalizacja spółki osiągnęła 240 mln złotych.

VOTUM S.A. wśród byków tygodnia „Parkietu”

02.06.2015

1 czerwca br. w „Parkiecie” ukazał się artykuł Piotra Zająca „Jak w czerwcu zachowa się WIG?”. Autor wskazuje w nim VOTUM S.A. wśród byków tygodnia, czyli trzech spółek z szansami na zwyżki.

Krajobraz po wyborach

29.05.2015

ELŻBIETA BORYŃ – analityk inwestycyjny

Wydarzeniem minionego tygodnia w Polsce niewątpliwie były wybory prezydenckie. Jak silnie powiązana jest polityka z polskim rynkiem kapitałowym przekonali się inwestorzy już w powyborczy poniedziałek, który przyniósł bardzo mocne spadki notowań akcji na warszawskim parkiecie. Wszystko działo się w sytuacji, w której inwestorzy na najważniejszych giełdach w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii mieli wolne.

Najmłodsi kibice Miedzi na Stadionie Narodowym.

27.05.2015

Dzisiaj rano najmłodsi kibice Miedzi, podopieczni legnickiego ośrodka Kibice Razem , wyruszyli w drogę do Warszawy na Stadion Narodowy, gdzie obejrzą finał Ligi Europy. Organizatorzy zapewniają małym kibicom również nocleg, by następnego dnia wypoczęte mogły ruszyć na zwiedzanie stolicy. Wszystko to dzięki wyjątkowemu zaproszeniu, jakie trafiło do Legnicy od władz UEFA. Przed wyjazdem dzieci, w prezencie od Miedzi, otrzymały klubowe gadżety, m.in. szaliki i niebieskie koszulki.

Komentarz rynkowy

22.05.2015

ANNA KOCJAN – Menedżer Projektu,

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich DSA Financial Group S.A

Po osiągnięciu nowych szczytów hossy WIG w mijającym tygodniu nieznacznie obniżył swoje notowania. Można przypuszczać, że jest to lekkie ochłodzenie po wcześniejszych dość dynamicznych wzrostach. Rodzimy rynek wchodzi jednak w ciekawy okres, w którym warto śledzić informacje ze spółek – przełom maja i czerwca to czas, kiedy większość spółek decyduje o podziale zysku z poprzedniego roku, a więc i o wypłacie dywidendy dla akcjonariuszy.

Sportowy duch VOTUM

20.05.2015

VOTUM od lat wspiera przedstawicieli różnych dyscyplin, takich jak kolarska drużyna MTB VOTUM TEAM WROCŁAW, Klub Szachowy Polonia Wrocław oraz piłkarzy MKS Miedź Legnica. W tym roku firma również zaangażowała się w organizację licznych imprez, które promują nie tylko sportowego ducha walki.

W trosce o najmłodszych – pakiet MOJE DZIECKO

18.05.2015

Od początku maja br. DSA Investment S.A włączyła do swojej oferty nowy pakiet ubezpieczeniowy MOJE DZIECKO.
Grupowe ubezpieczenie Optymalny Wybór AXA dla pakietu Moje Dziecko zapewni wsparcie finansowe w przypadku poważnego zachorowania czy pobytu w szpitalu Państwa dzieci. Powyższe ubezpieczenie gwarantuje również szybki dostęp do świadczeń opiekuńczych czy też pomoc lekarzy specjalistów w przypadku poważnego zachorowania.