Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

III liga: Wymarzona inauguracja w wykonaniu Miedzi II

11.08.2015

Miedź II Legnica znakomicie zainaugurowała sezon III ligi dolnośląsko-lubuskiej. W ubiegłą niedzielę Legniczanie po bardzo dobrym spotkaniu pokonali Formację Port 2000 Mostki, ubiegłorocznego triumfatora tych rozgrywek, 3:1.

Jeszcze przed spotkaniem Kamil Zieliński, kapitan drużyny, odebrał z rąk władz OZPN Legnica puchar za awans Miedzi II do III ligi. Tuż po tym uroczystym momencie przyszedł czas na rywalizację na murawie. Od pierwszych minut gra była zawzięta. Miedź starała się narzucić własny styl gry. Udało się na tyle, że z minuty na minutę przewaga naszej drużyny rosła. Na przerwę obie drużyny schodziły przy jednobramkowym remisie. W drugiej połowie meczu w świetnym stylu gole strzelili jeszcze Adrian Wójcik i Bartłomiej Kuśnierz.

Miedź II Legnica pokonała 3:1 ubiegłorocznego mistrza ligi i znakomicie zainaugurowała sezon, sprawiając tym samym wielka radość Andrzejowi Dadełło. Właściciel Miedzi Legnica z trybun osobiście obserwował poczynania drużyny prowadzonej przez trenera Piotra Jacka.