DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościCo wyprawiają Polacy w Batumi!

02.10.2018

Polska reprezentacja mężczyzn pokonała w 9. rundzie kadrę Stanów Zjednoczonych i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej turnieju open. Z kolei Polki wygrały z Litwą i awansowały na 19 miejsce.

Stany Zjednoczone to obrońcy tytułu. Polacy postanowili grać defensywnie i ta taktyka się opłaciła. Dzięki zwycięstwu Polacy już samodzielnie prowadzą w klasyfikacji generalnej turnieju open.

Z dobrej strony pokazały się również Polki. Nasze reprezentantki pokonały Litwę 3:1. Jolanta Zawadzka z Polonii Wrocław zremisowała z Salomeją Zaksaite, ale zwycięstwa Kariny Szczepkowskiej i Anny Warakomskiej zapewniły Polkom punkty. Biało-Czerwone awansowały z 29 miejsca na pozycję 19.

43. Olimpiada Szachowa rozgrywana jest w gruzińskim kurorcie – Batumi w dniach 24.09-5.10.2018. Wśród Pań o najwyższe laury zagra 151 reprezentacji, a wśród Panów 185 reprezentacji. W tym roku, w 5-osobowych składach polskich reprezentacji, znalazła się tylko jedna reprezentantka naszego klubu – Jolanta Zawadzka. Za to w sztabie analitycznym pracować będzie Daniel Sadzikowski. Na olimpiadzie będzie także, trzeci akcent “polonijny” Otóż, w reprezentacji Grecji zagra Dima Mastrovasilis

szczegółowe informacje dostępne na stronie Klubu Polonii Wrocław

Trzymamy kciuki!