DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościPremiera filmu Banksterzy, którego koproducentem jest Votum Robin Lawyers SA

15.10.2020

W październiku 2020 roku temat frankowiczów oraz kredytów we frankach pojawia się w mediach niezwykle często. Dzieje się tak między innymi za sprawą rocznicy wydania wyroku w sprawie państwa Dziubak przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ale również przez premierę filmu BANKSTERZY przedstawiającego historię, która mogła być rzeczywistym udziałem wielu kredytobiorców. Koproducentem filmu jest Votum Robin Lawyers SA, spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej VOTUM.

Banksterzy to opowieść o systemie bankowym, w tym o mechanizmach jego funkcjonowania, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. To film, który pokazuje jak instytucja zaufania publicznego jaką jest bank, świadomie nadużyła zaufania w stosunku do swoich klientów, a także o bezwzględnych działaniach w imię interesów. To historia o ludziach, ich namiętnościach, dążeniach, marzeniach i o pieniądzu który jest tu siłą sprawczą, wartością samą w sobie i środkiem do osiągnięcia celu.

Bardzo ważnym elementem tej ekranizacji jest również ukazanie całej otoczki towarzyszącej sprzedaży kredytów frankowych. Dlatego szerokie grono odbiorów oceniając film nie tylko pod kątem gry aktorskiej, fabuły, pomysłu, reżyserii, czy scenografii będzie doszukiwało się okoliczności i zdarzeń, które dziś są tak licznie oceniane i odtwarzane są przez sądy w trakcie postępowania sądowego.

W filmie wystąpi plejada polskich aktorów: Katarzyna Zawadzka, Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska, Tomasz Karolak, Jan Frycz, Małgorzata Kożuchowska oraz Rafał Zawierucha.

Więcej na temat tego wydarzenia na stronie: https://votum-sa.pl/aktualnosci/z-firmy/film-banksterzy/

Zapraszamy do kin!