DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościZakończyliśmy sezon Klubu Biznesu Miedzi. Do zobaczenia we wrześniu!

17.06.2019

Sezon piłkarski już za nami, teraz przyszedł też czas na podsumowanie działań Klubu Biznesu Miedzi Legnica w sezonie 2018/2019. I choć w rywalizacji sportowej zespół Miedzi Legnica musiał opuścić szeregi LOTTO Ekstraklasy, to na polu biznesowym mają się czym pochwalić.

O tym, jak wiele dobrego przysporzyła klubowi gra wśród najlepszych, przekonywał Andrzej Dadełło podczas czwartkowego spotkania w Hotelu Sękowski. Właściciel Miedzi podkreślał, że mecze naszej drużyny w całym sezonie z trybun Stadionu im. Orła Białego obejrzało niespełna 95 tys. widzów. Z kolei transmisje telewizyjne ze wszystkich spotkań Miedzi wygenerowały oglądalność blisko trzymilionową. Występy w LOTTO Ekstraklasie przyniosły także rekordowe liczby, gdy mowa o ekwiwalencie reklamowym. Specjaliści z Press Service oszacowali go na ponad 192 mln złotych.

Imponująca jest także wartość wszystkich umów biznesowych zawartych pomiędzy klubowiczami - ponad 1,3 mln złotych. Najbardziej aktywny był dealer samochodowy Toyota Nowakowski, który zawarł transakcje na ponad 0,5 mln złotych. Tym samym okazał się on zwycięzcą konkursu, w którym do wygrania były darmowe pakiety reklamowe do wykorzystania w przyszłym sezonie. Drugie miejsce zajęła firma Huras, a trzecie Gebruder Peters.

Podczas czwartkowego spotkania poznaliśmy także zwycięzców w lidze prywatnej Fantasy Ekstraklasa.tv. Na podium znaleźli się: Tomasz Gargaś (Sariv TG), Mateusz Kowalczyk (Toyota Nowakowski) i Maciej Matwiej (Solo Firenza).

Ostatnie w tym sezonie spotkanie Klubu Biznesu było także okazją do osobistych podziękowań dla sponsorów i partnerów. Cieszymy się, że podmiotów wspierających Miedź jest tak dużo. Mamy przy tym nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie ich jeszcze więcej.

Źródło:

http://miedzlegnica.eu/aktualnosci/zakonczylismy-sezon-klubu-biznesu-do-zobaczenia-we-wrzesniu-8553