Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Wiktoria Śmietańska i Marek Madej z medalami Mistrzostw Polski Juniorów!

30.07.2021

W dniach 18-25 lipca w Uniejowie (województwo łódzkie) rozegrano Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2021 – Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 i 14.

Nasi Poloniści - Wiktoria Śmietańska i Marek Madej zostali medalistami Mistrzostw Polski Juniorów do lat 12 i 14!

Wiktoria została wicemistrzynią Polski dziewcząt do lat 12. Marek natomiast wywalczył brązowy medal w grupie chłopców do lat 14.

Awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów zapewnili sobie (za miejsca w piątce najlepszych zawodników w swoim roczniku): Wiktoria Śmietańska, Maja Wieczorek, Marek Madej oraz Błażej Grot.

Dodatkowo w mistrzostwach Klub Szachowy Polonia Wrocław wygrał również klasyfikację klubową.