DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMedia

Votum, bo warto zaufać

02.09.2009

Wśród rożnego typu fundacji pomagających potrzebującym, jedna wyróżnia się szczególnie, bo oprócz pomocy, stara się również edukować tak, by zapobiec kolejnym wypadkom.

Działalność kancelarii odszkodowawczych na rynku ubezpieczeń OC

04.08.2009

Działalność kancelarii odszkodowawczych na rynku ubezpieczeń OC - diagnoza i propozycje działań

Rankingi nie kłamią

15.07.2009

Lista startowa IV Międzynarodowego Turnieju Szachowego Klubu Polonia Wrocław robiła wrażenie. Dziesięciu zawodników powyżej 2600 to w Polsce rzecz niespotykana. Faworyci nie zawiedli i zajęli czołowe lokaty, a turniej wygrał rozstawiony z pierwszym numerem Sergey Tiviakov. Kibice też nie narzekali, bo ciekawych partii nie zabrakło.

Dogrywkowe rozstrzygnięcia

29.06.2009

IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław przyniósł duży sukces organizacyjny. Wśród rekordowej liczby 250 szachistów, biorących udział w rozgrywkach czterech różnych grup, próżno szukać kogoś, kto z Wrocławia wyjeżdżałby ze złymi wspomnieniami. Najlepiej stolicę Dolnego Śląska wspominać będą zwycięzcy, a zwłaszcza Sergey Tiviakov, który wygrał w najbardziej prestiżowej grupie A.

IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław

20.06.2009

Dziś ruszył IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław. Potrwa do piątku.Turniej zostanie rozegrany w hali tenisowej przy hotelu GEM we Wrocławiu, ul. Mianowskiego 2B. Przez 7 dni ponad 200 zawodników będzie walczyć o najwyższe lokaty i cenne nagrody. IV Międzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wrocław to jeden z najsilniejszych tegorocznych turniejów w Polsce, z największymi nagrodami, o puli wynoszącej niemal 40 000 zł.

Turniej szachowy we Wrocławiu

19.06.2009

W dniach 20-26 czerwca 2009 roku (sobota-piątek) odbędzie się we Wrocławiu IV Międzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wrocław. Turniej zostanie rozegrany w hali tenisowej przy hotelu GEM we Wrocławiu, ul. Mianowskiego 2B. Przez 7 dni ponad 200 zawodników będzie walczyć o najwyższe lokaty i cenne nagrody.

IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław

15.06.2009

W dniach 20-26 czerwca 2009 roku (sobota-piątek) odbędzie się we Wrocławiu IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław. Turniej zostanie rozegrany w hali tenisowej przy hotelu GEM we Wrocławiu, ul. Mianowskiego 2B. Przez 7 dni ponad 200 zawodników będzie walczyć o najwyższe lokaty i cenne nagrody.

Szachy zawładną Wrocławiem

15.06.2009

Najlepsi szachiści zagrają w stolicy Dolnego Śląska. IV Międzynarodowy Turniej KS Polonia Wrocław, który rozegrany zostanie w hali tenisowej Hotelu GEM w dniach 20-27 czerwca, będzie turniejem pod wieloma względami wyjątkowym. W całym festiwalu, na który składają się grupy A, B, C i D (dwie ostatnie to rozgrywki dla dzieci), weźmie udział blisko 250 zawodników z 18 krajów z całego świata.

MTB Votum Team Wrocław

28.04.2009

MTB Votum Team Wrocław jest zespołem ambitnych amatorów kolarstwa górskiego z Wrocławia i okolic. Grupa powstała w 2007 roku z inicjatywy kilku zapaleńców pod kierunkiem Michała Matyki.

Procent od polityków

18.04.2009

Od zeszłego roku w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać organizację pożytku publicznego, której przekażemy 1 proc. z naszego PIT, a przelewu dokona urząd skarbowy. Swój 1 proc. przekazała już para prezydencka. Lech Kaczyński, który rozlicza się razem z małżonką, wsparł sumą 654,60 zł Puckie Hospicjum Domowe pod wezwaniem Ojca Pio.