DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMedia

Votum chce pozyskać z emisji akcji na GPW 7,2 mln zł

08.11.2010

Kancelaria odszkodowawcza Votum środki pozyskane z emisji głównie mają zostać przeznaczone na dofinansowanie spółek zależnych. Środki z emisji przeznaczymy głównie na dokapitalizowanie - VOTUM-RehaPlus S.A. oraz VOTUM Centrum a.s. w Brnie., ponadto w tym celu przeznaczymy dodatkowe 2,5 mln zł ze środków własnych. Dofinansowanie naszych spółek zależnych ma na celu rozszerzenie działalności w zakresie rehabilitacji - poinformował cytowany w komunikacie Dariusz Czyż, prezes spółki.

Votum i EuCO idą na giełdę

08.11.2010

Dwie największe pod względem przychodów i liczby obsłużonych klientów polskie kancelarie odszkodowawcze – czyli firmy pomagające klientom uzyskać od ubezpieczycieli jak najwyższe świadczenia – poszukają środków na rozwój na warszawskim parkiecie.

Votum chce pozyskać z giełdy 7,2 mln zł

08.11.2010

Spółka Votum, która pomaga uzyskać wyższe odszkodowania klientom ubezpieczycieli, zamierza zadebiutować na GPW jeszcze w tym roku i pozyskać w ramach IPO do 7,2 mln zł

Votum prognozuje 5 mln zł zysku netto w '10

08.11.2010

Kancelaria odszkodowawcza Votum prognozuje, że w 2010 roku jej zysk netto wzrośnie do 5 mln zł z 3,77 mln zł w 2009 roku - poinformowała spółka w komunikacie.

KNF zatwierdziła prospekt Votum; z emisji akcji spółka chce kilka mln zł

05.11.2010

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny kancelarii odszkodowawczej Votum - podała KNF w piątkowym komunikacie. Publiczna oferta akcji o wartości kilku milionów złotych ma nastąpić w listopadzie, a debiut spółki na giełdzie jeszcze w tym roku.

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny kancelarii odszkodowawczej Votum

05.11.2010

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny kancelarii odszkodowawczej Votum w związku z pierwszą publiczną emisją akcji. Spółka chce pozyskać z rynku kilka milionów złotych, podała spółka w komunikacie.

Liderzy Filantropii 2010

28.10.2010

Tegoroczny lider na cele społeczne przeznaczył ponad 8 milionów złotych, prawie trzykrotnie mniej niż lider zeszłorocznej edycji konkursu. Wyniki rankingu pokazują, że filantropijne wydatki większości liderów zmalały, a rok 2009 był dla nich trudny. Nie oznacza to jednak, że filantropia w Polsce ma się kiepsko. Dane Ministerstwa Finansów pokazują, że pozostałe przedsiębiorstwa przeznaczyły na filantropię więcej niż w roku poprzednim. Pocieszający jest również fakt, że liczba liderów, którzy na cele społeczne przeznaczyli umowny procent swoich dochodów zwiększyła się.

Kto był Liderem Filantropii w 2010?

28.10.2010

Procter and Gamble DS Polska z Warszawy oraz DSA Financial Group z Wrocławia to zwycięzcy czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu Liderzy Filantropii. Organizator konkursu – Forum Darczyńców – nagrodził firmy, które konsekwentnie prowadziły działania filantropijne w roku 2009, gdy światowy kryzys finansowy dotarł do Polski.

Liderzy filantropii dzielą się zyskami

28.10.2010

Prawie 43 mln zł przekazały najhojniejsze polskie firmy na cele charytatywne. Procter and Gamble przekazało na cele charytatywne 8,4 mln zł, Telekomunikacja Polska – 8,2 mln, a KGHM – 6 mln zł – wynika z danych zebranych przez Forum Darczyńców.

Małżeństwo biznesu z etyką. Atlas, P&G i DSA liderami filantropii

28.10.2010

Spośród polskich firm najwięcej środków na działania społeczne przeznacza krajowy oddział Procter and Gamble - w 2009 r. wydał na te cele 8,5 mln zł. Natomiast Grupa DSA miała najwyższy udział darowizn w dochodach - ponad 5,5 proc. Wraz ze spółką Atlas, zdobywcą nagrody specjalnej za systematyczną filantropię, firmy te zostały nagrodzone statuetkami w konkursie "Liderzy filantropii 2010"