DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMedia

Liderzy Filantropii

27.10.2010

Prawie 50 milionów złotych przeznaczyło w tym roku na cele społeczne 25 firm uczestniczących w konkursie Liderzy Filantropii 2010. W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych wręczono statuetki 7. firmom. Nagrodzono przedsiębiorstwa, które na cele dobroczynne przekazały nominalnie najwięcej pieniędzy lub wyasygnowały największe sumy w stosunku do swoich dochodów.

DSA – pomnażamy wartości

28.09.2010

DSA Financial Group S.A. to ekspert w inwestowaniu, działający dynamicznie na rynku finansowym od 1999 roku. To jedna z największych i najważniejszych firm zajmujących się doradztwem finansowym, zdobywca złotego Lauru Klienta 2010.

PIDiPO: pierwszy krok na drodze uregulowania rynku kancelarii odszkodowawczych

25.08.2010

Do Ministra Pracy i Polityki Społecznej trafił wniosek o ujęcie w klasyfikacji zawodów i specjalizacji profesji reprezentowanych przez samorząd gospodarczy: doradcę odszkodowawczego i pośrednika odszkodowawczego. - poinformowała Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDiPO). Organizacja podkreśla, że obok wystąpienia do Ministra Finansów jest to pierwszy formalny krok mający na celu nadanie ram prawnych działalności kancelarii odszkodowawczych.

Dobry kierunek

08.08.2010

Ubiegłoroczny turniej we Wrocławiu uznano za organizacyjny sukces. Piąta edycja turnieju, rozegrana w ostatnich dniach czerwca, została zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, a także pod nową nazwą Wrocławskiego Festiwalu Szachowego.

Zostań Superbohaterem

11.07.2010

- Dziś zgłosiły się 72 osoby, z czego krwiodawcami zostało 47. Wczoraj z 71 zarejestrowanych krew oddało 57 osób – informuje Anna Jagodzińska z Votum – Chętni wypełniają ankietę, której wyniki decydują o tym, czy dana osoba może zostać dawcą. Przeciwwskazaniem jest wiek poniżej 18 i powyżej 65 lat, waga niższa niż 50 kg, przebyta choroba zakaźna, operacje, tatuaże, przekłucia ciała, ciężkie choroby, zażywane leki.

Wrocław: W weekend w Rynku polała się krew

11.07.2010

Kilkadziesiąt osób oddało krew podczas drugiej w tym roku weekendowej zbiórki na wrocławskim Rynku, zorganizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Fundację Votum.Frekwencja była jednak mniejsza niż podczas czerwcowej akcji,kiedy to darem życia podzieliło się 167 osób.

Bezkonkurencyjny sekundant mistrza

09.07.2010

Zwycięstwem turniejowego numeru 1 – Radosława Wojtaszka zakończył się V Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław, który był główną atrakcją Wrocławskiego Festiwalu Szachowego. Przez 9 dni miłośnicy „królewskiej gry” z całego świata rywalizowali w stolicy Dolnego Śląska o nagrody, których pula sięgnęła 70 tys. złotych.

Renesans szachów

05.07.2010

Rozmowa z Adamem Iwanowem, Prezesem Zarządu Klubu Szachowego Polonia Wrocław o renesansie szachów, wyemitowana na antenie Radia Wrocław.

Triumf numeru 1

05.07.2010

W V Międzynarodowym Turnieju Szachowym Klubu Polonia Wrocław triumfował numer jeden listy startowej, arcymistrz Radosław Wojtaszek. Tyle samo punktów co zwycięzca zdobył arcymistrz Bartłomiej Macieja, jednak gorsza punktacja pomocnicza zepchnęła go na drugie miejsce. Trzeci na podium zameldował się Serb Robert Markus, który chociaż nigdy nie przewodził stawce, to cały czas znajdował się blisko czołówki turnieju.

Arcymistrzowie szachownicy we Wrocławiu

01.07.2010

Do Wrocławia przyjechało 19 szachowych arcymistrzów, w sumie około 50 zawodników z międzynarodowymi tytułami, by wziąć udział we Wrocławskim Festiwalu Szachowym. Pierwsza dziesiątka na liście startowej to zawodnicy z rankingiem ELO ponad 2600, czyli najsilniejsi w tej dyscyplinie. I choć w festiwalu zagra około 400 zawodników, to po 5 dniach rywalizacji wszyscy z rosnącym zainteresowaniem obserwują szachownice liderów i zadają sobie pytanie kto w tym roku zdobędzie laur.