DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMecz Miedzi Legnica na TVN Turbo w niedzielę!

10.08.2012

Lada dzień ruszą rozgrywki 1/16 finału Pucharu Polski. TVN Turbo pokaże je w jakości HD już w najbliższy weekend. W niedzielę zapraszamy na bezpośrednią transmisję z Legnicy, gdzie Miedź podejmie Polonię Warszawa! Początek studia przedmeczowego o godz. 14.20.

W sobotę (11 sierpnia) zagrają Piast Gliwice i Widzew Łódź. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.30. W niedzielę (12 sierpnia) o 14:30 TV Turbo starcie Miedzi Legnica i Polonii Warszawa. To wyjątkowo ciekawe spotkania. Piast – Widzew to pojedynek beniaminka ekstraklasy, z utytułowanym klubem, jakim jest Widzew. Dla Piasta to najpoważniejszy sprawdzian przed ligą…


Spotkanie Miedź – Polonia także zapowiada się interesująco. W Miedzi gra wielu nieco starszych zawodników, którzy większość sezonów w swojej karierze spędzili w ekstraklasie. Zagrają z Polonią, która jest jedną wielką niewiadomą po ostatnich zawirowaniach związanych z ich grą w Ekstraklasie.

TVN Turbo w tym sezonie pokaże także cztery mecze 1/8 finału (jesień 2012), dwa mecze i dwa rewanże 1/4 finału, dwa mecze półfinałowe – to wszystko wiosną 2013 oraz finał 3 maja. Wszystkie spotkania w jakości HD!

Źródło: TVN Turbo