DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościKlub Biegacza DSA w Runners World

15.01.2013

DSA to firma usportowiona w każdym tego słowa znaczeniu. Wspieramy sport finansowo i organizacyjnie, ale sami również czynnie dbamy o kondycję fizyczną. W najnowszym numerze polskiej edycji prestiżowego czasopisma Runners World opublikowano zdjęcie i krótką relację z niezwykłego treningu członków naszego Klubu Biegacza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zdjęcie przedstawia Grażynę Mirosević i Marka Dziubatego w trakcie treningu na plaży w Fujairah ( Zjednoczone Emiraty Arabskie). „Pracując w tak usportowionej firmie, w końcu i my dojrzeliśmy do biegania. Dziś trenujemy 4 razy w tygodniu” – z satysfacją podkreślają nasi biegacze. Dodajmy, że treningi Klubu Biegacza w trakcie kongresów i wycieczek firmowych stały się już tradycją, kultywowaną bez względu na pogodę.

Czym jest bieganie dla członków Klubu? To oczywiście zdrowie fizyczne, ale nie tylko. Jak podkreśla pani Grażyna, regularne uprawiane sportu przekłada się bezpośrednio na uśmiech, życiowy optymizm i zwiekszoną motywację w każdej dziedzinie życia, również w tej zawodowej. Pomaga jej to w budowaniu zdrowych, długoterminowych relacji z klientami, dzięki czemu może osiągać nieprzeciętne wyniki sprzedaży.