DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMedia

Faworyci Turnieju Szachowego Klubu Polonia Wrocław

29.06.2010

W sobotę 26 czerwca rozpoczął się Wrocławski Festiwal Szachowy. Kolejne 9 dni wypełnią zmagania niemal 400 szachistów z 19 federacji (Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Czechy, Francja, Gruzja, Holandia, Izrael, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Peru, Polska, Rosja, Serbia, Stany Zjednoczone, Ukraina, Węgry, Włochy). W tym roku do Wrocławia zawitało aż 19 arcymistrzów i arcymistrzyń, w sumie około 50 zawodników z międzynarodowymi tytułami. Podczas festiwalu, organizowanego przez Klub Szachowy Polonia Wrocław, rozegrane zostaną dwa turnieje pokazujące różne oblicza królewskiej gry.

Sportgame Plus

28.06.2010

Magazyn Sportgame Plus w Telewizji Dolnośląskiej TEDE – rozmowa z Adamem Iwanowem, Prezesem Zarządu Klubu Szachowego Polonia Wrocław oraz z utytułowanymi zawodnikami klubu: Jolantą Zawadzką i Mateuszem Bartlem.

Pionki rządzą miastem

28.06.2010

W sobotę rozpoczął się Wrocławski Festiwal Szachowy. Od soboty do przyszłej niedzieli szachy rządzą stolicą Dolnego Śląska. W ramach Wrocławskiego Festiwalu Szachowego w mieście odbywa się V Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wroclaw oraz XIX Memoriał Anderssena. W imprezie udział bierze ok. 400 zawodników z 19 państw, w tym tak egzotycznych jak np. Peru. Nie brak też szachistów ze światowej czołówki.

Święto szachów we Wrocławiu

26.06.2010

Wrocławski Festiwal Szachowy z pulą nagród wynoszącą 70 tys. zł rozpoczyna się dziś w naszym mieście. Impreza ma charakter międzynarodowym i wystartuje w niej 370 szachistów z całego świata.

Kancelaria Odszkodowawcza Votum złożyła prospekt do KNF

08.06.2010

Kancelaria odszkodowawcza Votum złożyła prospekt do Komisji Nadzoru Finansowego - poinformowała spółka w komunikacie."Przygotowania do emisji publicznej pierwszej kancelarii odszkodowawczej na warszawskiej GPW wchodzą w ostatnią fazę. Dnia 7 czerwca 2010 r. Wrocławski Dom Maklerski SA złożył prospekt emisyjny Votum SA do zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego" - podała spółka.

Ubywa kancelarii odszkodowawczych

17.05.2010

W ciągu ostatnich dwóch lat liczba firm, które pomagają uzyskać większe odszkodowania od ubezpieczyciela, znacząco się zmniejszyła. Tym, które przetrwały, przychody wciąż rosną. Rynek kancelarii odszkodowawczych będzie zwiększał wartość, bo rosną dynamicznie liczba i wartość szkód osobowych, które stanowią główne źródło przychodów z prowizji tych firm.

Czy i jak regulować działalność doradców odszkodowawczych?

11.05.2010

W piątek 23 kwietnia 2010 r. w Galerii ZADRA w Warszawie odbyła się dyskusja pod patronatem „Gazety Ubezpieczeniowej", której temat brzmiał: „Prawne uregulowanie funkcjonowania kancelarii odszkodowawczych w Polsce: stan obecny, perspektywy, znaki zapytania".

Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków w szachach

22.04.2010

Reportaż zrealizowany i wyemitowany przez TVP we Wrocławiu z Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków w szachach, które zostały rozegrane w Klubie Szachowym Polonia Wrocław przy ul. Wita Stwosza we Wrocławiu

W drodze. Kulinarne podróże z Itineris

01.04.2010

Nowoczesne i wysmakowane wnętrze, przyjazne oświetlenie i wspomnienia z egzotycznych podróży. To klimat, w jakim możemy rozkoszować się znakomitą kuchnią restauracji Itineris. W dodatku smakowych wrażeń nie zakłóci dym z papierosów.

Nowa era Polonii Wrocław

15.03.2010

Jeszcze kilka lat temu Polonia Wrocław była tylko jednym z wrocławskich klubów - ze swoimi niezłymi zawodnikami i niewielką siedzibą na ulicy Ruskiej. Wszystko zmieniło się jak za dotknięciem różdżki, gdy do klubu wkroczył Andrzej Dadełło.