DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMedia

Sportgame Plus

08.02.2010

Magazyn Sportgame Plus w Telewizji Dolnośląskiej TEDE – rozmowa z Andrzejem Dadełło, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Klubu Szachowego Polonia Wrocław oraz z młodymi zawodnikami klubu: Anną Iwanow i Oskarem Wieczorkiem.Sportgame Plus.

Mistrzowie Polski i nowa siedziba klubu szachowego

02.02.2010

Materiał Telewizji Dolnośląskiej TEDE w wiadomościach sportowych Sportgame.

Nowe otwarcie

01.02.2010

Sukcesy sportowe w Polonii idą w parze z organizacyjnymi. Klub przejął dawną wrocławską restaurację „Paśnik” przy ul. Wita Stwosza i chce tam organizować turnieje. Ponadto będzie prowadził restaurację, z której dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową Polonii.

Królewska gra jest okrutna i wspaniała

29.01.2010

Siedziałem tyłem, nie widząc swych rywali oraz czterech szachownic, na których toczyła się ta niecodzienna rywalizacja. Wygrał wszystkie partie, słuchając tylko, jaki ruch wykonali przeciwnicy i podając swoje posunięcia. Zabrało to mistrzowi Polski Mateuszowi Bartelowi niespełna godzinę.

Wrocławscy szachiści mają nową siedzibę

28.01.2010

Wrocławscy szachiści od dziś mogą się chwalić nie tylko licznymi medalami, ale również nową siedzibą swojego klubu. Członkowie liczą, że zmiana lokalizacji ułatwi promocję tej królewskiej gry.

Oto mistrzowie Polski w szachach

18.01.2010

W warszawskim hotelu Novotel Centrum zakończyły się wczoraj trwające od 9 stycznia szachowe mistrzostwa Polski. Startowało 28 zawodników i 16 zawodniczek. Nie zabrakło nikogo z elity polskich szachów. Najlepiej w prestiżowej rywalizacji zaprezentowali się Monika Soćko i Mateusz Bartel. Turniej przyciągnął nowym, dynamizującym rozgrywki systemem: panowie rywalizowali w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund (gdzie w każdej kolejnej rundzie kojarzono pary na podstawie dotychczasowych turniejowych osiągnięć), a panie w systemie pucharowym (przegrywająca odpada z walki o medale). Nie bez znaczenia była też doskonała lokalizacja zawodów oraz wyjątkowo wysoka pula nagród - 100 tys. złotych

MP w szachach kobiet: W finale Soćko pokonała Rajlich

17.01.2010

Monika Soćko (KSz HetMaN Szopienice Katowice) po raz czwarty w karierze (poprzednio w latach 1995, 2004 i 2008) została mistrzynią Polski kobiet w szachach. W niedzielę w Warszawie, w finałowym meczu pokonała obrończynię tytułu, sześciokrotną złotą medalistkę Iwetę Rajlich (KSz Polonia Wrocław) 2:0.

MP w szachach mężczyzn: Mateusz Bartel złotym medalistą

17.01.2010

Mateusz Bartel (KSz Polonia Wrocław) zdobył w Warszawie złoty medal 67. mistrzostw Polski w szachach. Srebrny wywalczył Radosław Wojtaszek (MTS Kwidzyn), a brązowy Jacek Gdański (KSz HetMaN Szopienice Katowice).

Zawodowcy: Szach – Mat

15.01.2010

Kiedy w 1996 roku Garri Kasparow rozpoczynał pojedynek z komputerem, oczy całego świata skierowane były na grę w szachy. Bukmacherzy obstawiali zakłady, a w wiadomościach podawano wyniki poszczególnych partii. Wszystko przycichło rok później, po przegranej mistrza z maszyną. Od tamtego czasu o szachach mówiono niewiele, traktując je jako sport hermetyczny i mało widowiskowy.

Dobrze zaplanowane działania

05.11.2009

Dariusz Czyż, prezes zarządu Votum SA: Profesjonalny CSR powinien opierać się na świadomej i przemyślanej, wręcz wizjonerskiej, strategii. Społeczna odpowiedzialność biznesu to nic innego jak świadome zarządzanie firmą, wpisujące w program rozwojowy przedsiębiorstwa również potrzeby otoczenia, tak w rozumieniu lokalnym, jak i globalnym. Recesja gospodarki bez wątpienia wpływa na działania firm i ich założenia strategiczne, również w obrębie CSR.