DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościZ życia firmy

Stadion Miedzi najbezpieczniejszy w 1 lidze!

28.10.2016

Aż pięć prestiżowych nagród odebrali przedstawiciele Miedzi Legnica z rąk prezesa Zbigniewa Bońka podczas XVI Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny Stadion” w Kielcach! Wśród nich była ta najważniejsza – dla najbezpieczniejszego stadionu w 1 lidze!

Seminarium Smart in Business

19.10.2016

W ostatni weekend w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się szkolenie Smart in Business. Jest to cyklicznie organizowane przez DSA Investment S.A. szkolenie dla naszych pracowników, klientów oraz osób zainteresowanych współpracą z DSA.

Sygnity Ekstraliga Szachowa: VOTUM SA Polonia z brązowym medalem!

10.10.2016

W Katowicach zakończyły się rozgrywki Sygnity Ekstraligi. W ostatnim meczu VOTUM SA Polonia Wrocław pokonała zespół z Wiszni Małej 3,5-2,5 i zdobyła brązowy medal! Mistrzem Polski został Wasko Hetman Katowice, a srebro przypadło Stilonowi Gorzów Wlkp.

Futbolfejs: Martyna Pajączek o Miedzi i 1 Lidze

29.09.2016

Portal Futbolfejs opublikował obszerny wywiad z prezes zarządu Miedzi Martyną Pajączek, która pełni także rolę prezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Przeczytacie w nim nie tylko o Miedzi, ale też o pomysłach na rozwój całej ligi.

„Praca tradera nigdy się nie kończy” – Anna Kocjan w artykule dla polskieradio.pl

16.09.2016

Polskieradio.pl w porozumieniu z Saxo Bank opublikowało artykuł opisujący kobiety, które na co dzień aktywnie inwestują na rynku kapitałowym. Do wypowiedzi dla artykułu zaproszono kilka traderek z Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. Annę Kocjan, Dyrektora Departamentu Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA.

Olimpiada Szachowa Baku 2016: Historyczny srebrny medal Polek!!!

14.09.2016

Największy sukces w historii Polski w powojennych szachach! W ostatniej rundzie Olimpiady Szachowej Polki rozbiły w puch Węgierki 3,5-0,5 i dzięki zwycięstwu zdobyły historyczne srebro! Fantastycznie zagrały wszystkie nasze Panie! Wygrały polonistki Jolanta Zawadzka, Mariola Woźniak oraz niezniszczalna Klaudia Kulon, która jako jedyna z Pań z naszej reprezentacji zagrała wszystkie 11 partii, osiągając niesamowity wynik 9 pkt!

I liga: Miedź Legnica – Chojniczanka Chojnice 2:0

07.09.2016

W piątek, 2 września meczu 7. kolejki rozgrywek I ligi Miedź pokonała Chojniczankę Chojnice 2:0. Dwa zwycięskie gole dla drużyny gospodarzy zdobyli - ulubieniec legnickiej publiczności -Petteri Forsell oraz rumuński napastnik - Paul Batin.

-Ten mecz nie ułożył się po naszej myśli. Miedź mądrze utrzymywała się przy piłce i skutecznie wybijała nas z rytmu. Dziś było na boisku mnóstwo ambicji i walki. Gratuluję Miedzi przełamania – skomentował spotkanie Maciej Bartoszek, trener Chojniczanki.

Mistrzostwa Europy Juniorów w Szachach - Magda Pawicka z Polonii Wrocław w czołówce.

30.08.2016

Rozgrywane w dniach 17-28.08.2016 w Pradze Mistrzostwa Europy Juniorów w Szachach dobiegły końca! Spośród trojga reprezentantów Polonii Wrocław najlepiej spisała się Magdalena Pawicka, która w grupie dziewcząt do lat 10 zajęła 4. miejsce.

Kolejna Fundacja w grupie kapitałowej DSA

26.08.2016

Wczoraj, 25 sierpnia 2016 r., we Wrocławiu odbyło się uroczyste odczytanie i podpisanie aktu ustanawiającego Fundację im. Grzegorza Góraka. Fundacja powstała, żeby upamiętnić osobę Grzegorza Góraka, Dyrektora Generalnego DSA Investment S.A., Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju Projektów HR, który zginął tragicznie 9 kwietnia 2016 r.

I Liga: Zwycięstwo Miedzi w meczu z Górnikem Zabrze!

02.08.2016

29 lipca na inaugurację sezonu I ligi w Legnicy Miedź po bardzo dobrym meczu pokonała Górnika Zabrze 1:0!. Tym samym sprawiła sobie najlepszy prezent na 45 urodziny, które klub obchodził dzień przed meczem. Gola na wagę trzech punktów zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorz Bartczak. – Sympatycznie jest zacząć sezon od takiego zwycięstwa – cieszył się trener Ryszard Tarasiewicz.