Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

złoty medal Magdy Harazińskiej!

11.04.2017

Dobiegły końca Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 i 14 w szachach, rozgrywane w Drzonkowie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Polonia Wrocław wraca do domu ze złotym medalem, który w kategorii dziewcząt do lat 14 wywalczyła Magdalena Harazińska!

W ostatniej rundzie Magda wygrała swoja partię i postawiła kropkę nad i. Wygrała w wielkim stylu, mając punkt przewagi nad srebrną medalistą – gratulujemy! Bardzo blisko podium była Ania Krzyżosiak, która ostatecznie zajęła tak nielubiane przez sportowców 4. miejsce. Przed ostatnią rundą szansę na brązowy medal miał Maciej Czopor, ale musiał wygrać swój pojedynek, jednak uległ późniejszemu mistrzowi Polski Pawłowi Teclafowi.