DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościZ życia firmy

Jak zostać zawodową traderką, będąc wykształconym muzykiem i socjolożką?

27.04.2017

Zapraszamy do przeczytania interesującego artykułu na temat udziału kobiet w rynku inwestycyjnym. O swoim doświadczeniu zawodowym, pasjach życiowych oraz radach dla początkujących na rynku giełdowym opowiada Anna Kocjan, Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA, trader giełdowy.

Dużo się dzieje…

21.04.2017

Anna Kocjan

Dyrektor Inwestycji Kapitałowych w DSA Investment SA,

trader giełdowy

Podczas gdy Europa wciąż czeka na wybory prezydenckie we Francji, kalkulując, jak potencjalne wyniki przełożą się na kondycję rynków i przekuwając kolejne sondaże na przemian w zielony lub czerwony kolor na giełdach, do listy ważnych wydarzeń politycznych przewidzianych na ten rok zostały dołączone jeszcze przedterminowe wybory w Wielkiej Brytanii. We wtorek w swoim wystąpieniu taką propozycję przedstawiła premier May, a wczoraj parlament przegłosował rozpisanie na czerwiec – czyli 3 lata przed terminem - wyborów do brytyjskich izb. Oficjalnym powodem takiej decyzji jest chęć zyskania silniejszej pozycji podczas negocjacji brexitowych przez rząd Wielkiej Brytanii. Mówi się jednak, że wybory parlamentarne będą po części nowym głosowaniem nad Brexitem.

Finałowa Gala XIX Edycji Dni Brytyjskich w Salezjańskim LO w Lubinie

19.04.2017

Jak co roku w marcu, Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące obchodziło kolejną – XIX edycję Dni Brytyjskich. Cały tydzień trwały konkursy dotyczące kultury, historii, muzyki krajów anglojęzycznych oraz gramatyki angielskiej. Do zabawy i rywalizacji zostało zaproszonych 70 gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z naszego regionu. W całej imprezie wzięło udział ponad 100 uczniów. Główną nagrodę w wysokości 1000 złotych, ufundowaną przez zarząd DSA Financial Group S.A. otrzymała Izabela Kuszyńska. Gratulujemy!

Brawo! GKS Katowice – Miedź Legnica 0:2.

18.04.2017

13 kwietnia w meczu 26. kolejki rozgrywek Nice 1 Ligi Miedź wygrała w Katowicach 2:0! Legniczanie zagrali jak wytrawny bokser – wyczekali rywala, a w końcówce meczu zadali dwa zabójcze ciosy. W 80. min Damian Rasak trafił do siatki po podaniu Wojtka Łobodzińskiego, a wynik meczu ustalił w 87. min Jakub Vijtus, który wcelował piłkę do siatki po pięknej akcji i podaniu Marquitosa.

Świąteczny czas

14.04.2017

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim Państwu życzenia, aby w ten szczególny czas w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.
Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy DSA Investment SA

złoty medal Magdy Harazińskiej!

11.04.2017

Dobiegły końca Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 i 14 w szachach, rozgrywane w Drzonkowie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Polonia Wrocław wraca do domu ze złotym medalem, który w kategorii dziewcząt do lat 14 wywalczyła Magdalena Harazińska!

VOTUM S.A. - pomoc dla Frankowiczów

25.03.2017

Zarząd VOTUM SA dostrzegł trudną sytuację, w której znalazły się osoby związane umową kredytu we frankach szwajcarskich i chce wesprzeć je w walce o należne świadczenia. Spółka ma pomysł jak im pomóc i jak odzyskać raty nadpłacone w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną.

Mistrzostwa Polski Młodzików: dwa medale Polonii!

08.03.2017

W Karpaczu dobiegły końca Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach. Polonia Wrocław zdobyła dwa medale. Złoto wywalczyła Magda Pawicka (na zdjęciu), a srebro zdobył Marek Madej!

Gratulujemy!

DSA w magazynie „Ambasador” jako lider społecznej odpowiedzialności biznesu

16.02.2017

Zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego w najnowszym wydaniu magazynu „Ambasador”. Opowiadamy w nim, jak w DSA rozumiemy i realizujemy społeczną odpowiedzialność biznesu – zarówno w teorii, wyrażonej w naszej misji, jak i w praktyce, m.in. prowadząc prospołeczne fundacje, sponsorując sportowców ( w tym dzieci i młodzież), organizując akcje charytatywne i otwarte seminaria finansowo-biznesowe.

Młody zawodnik Polonii wygrał turniej w Mariańskich Łaźniach!

03.02.2017

Dobiegł końca turniej szachowy w Mariańskich Łaźniach, gdzie tradycyjnie rywalizowało kilkanaścioro zawodników Polonii Wrocław. Dwoje z nich zagrało w zamkniętym turnieju kołowym, w którym walczono o normy na tytuł mistrza międzynarodowego. Zwyciężył zawodnik Polonii Szymon Gumularz!