DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Mistrz Polski Juniorów z Polonii Wrocław

29.03.2010

Na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 10 i 12, które odbyły się w Wiśle, młodzi zawodnicy Klubu Szachowego Polonia Wrocław spisali się na medal, a dokładnie na złoty medal. Kacper Grela został bowiem złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów do lat 10. Gratulujemy i cieszymy się, że w drużynie mamy najlepszego młodego szachistę w kraju.

Zgrupowanie kolarzy górskich

29.03.2010

Rozpoczyna się kolejny sezon górskich maratonów. Nasza drużyna MTB VOTUM Team Wrocław jest już po pierwszym zgrupowaniu, które pokazało całą prawdę o kondycji zawodników, o tym jak przepracowali zimę i w jakiej formie rozpoczną rywalizację. Przez trzy dni zmagali się przede wszystkim z podjazdami - tymi krótkimi, sztywnymi, i tymi ciągnącymi się w nieskończoność. Po długich podjazdach był też czas na ćwiczenie technicznych zjazdów.

Oddaj 1% siebie

22.03.2010

Fundacja Votum jak co roku prowadzi akcję informacyjną „Oddaj 1% siebie”, mającą zachęcić do przekazania 1% swego podatku na rzecz potrzebujących.Każdy z nas może za darmo przekazać swe wsparcie, wpisując w rocznym zeznaniu podatkowym PIT nazwę organizacji pożytku publicznego oraz jej numer KRS. Aby wesprzeć Fundację Votum wpisz w zeznaniu podatkowym FUNDACJA VOTUM ORGANIZACJA POZYTKU PUBLICZNEGO, KRS: 0000272272.

DomwDom.pl

15.03.2010

Dom piętrowy albo parterowy, z piwnicą czy z kominkiem, tani w budowie lub w eksploatacji, domek letniskowy bądź rezydencja, nowoczesny ewentualnie z bali. Jest z czego wybierać…Tak bogatą paletę produktów przygotował nowy serwis internetowy DomwDom.pl oferujący gotowe projekty domów jednorodzinnych.

Wywiad z Andrzejem Dadełło

09.03.2010

Jak wymyślić dochodowy interes i zarobić nie tylko pierwszy milion? Jak małą firmę rozwinąć w Grupę Kapitałową? Czy człowiek, który to sprawił, ma jeszcze jakieś plany na przyszłość? Co tak naprawdę jest istotne w biznesie? O tym i nie tylko mówi Andrzej Dadełło w wywiadzie opublikowanym w biuletynie Votum.

VII Kongres Votum S.A.

01.03.2010

W malowniczo położonym zamku Kliczków odbył się VII Kongres Votum S.A. Podczas uroczystej gali podsumowano dokonania firmy na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy i zaprezentowano plan działań na rok 2010, którego trzon stanowią przygotowania do debiutu akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Trening czyni mistrza

26.02.2010

Przez ostatnie dni w Klubie Szachowym Polonia Wrocław toczył się nierówny pojedynek pomiędzy najmłodszym polskim arcymistrzem Dariuszem Świerczem, a słowackim arcymistrzem Sergeiem Movsesianem, obecnie 29 zawodnikiem świata (wg listy rankingowej - zawodnicy aktywni). Skąd wziął się taki pomysł?

Serial

23.02.2010

DSA jest koproducentem serialu popularnonaukowego „Paweł z Tarsu. Pojednanie światów”. Za pomocą nowoczesnych środków wyrazu filmowego chcemy przybliżyć masowemu odbiorcy fascynującą historię człowieka, który odegrał wielką rolę w kształtowaniu współczesnej cywilizacji. O jego historii opowiadać będą znani lektorzy: Krystyna Czubówna, Krzysztof Kolberger i Andrzej Olejnik.

DSA to Solidna Firma

04.02.2010

DSA Financial Group S.A. po pozytywnej trzyetapowej weryfikacji, dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych, uzyskało tytuł Solidnej Firmy.

Andrzej Dadełło Sponsorem Wrocławskiego Sportu

29.01.2010

Po raz kolejny Andrzej Dadełło został uhonorowany przez Prezydenta Wrocławia tytułem Sponsora Wrocławskiego Sportu. Co roku tytułem tym wyróżnia się najbardziej hojnych i niezawodnych darczyńców.