DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Trwa Akcja Krew

12.07.2010

Za nami kolejny weekend z Akcją Krew na Wrocławskim Rynku. A był to weekend rekordowo upalny! Żadna pogoda nie jest jednak w stanie odstraszyć tych, którzy spieszą ratować innych w potrzebie. Przez dwa dni krew oddały 104 osoby, co pozwoliło zebrać 47 litrów. Wszystkim, którym nie zabrakło sił i odwagi, gorąco dziękujemy!

Zostań krwiodawcą

09.07.2010

Przypominamy o zbliżającej się weekendowej akcji zbierania krwi. Zapraszamy na wrocławski rynek w sobotę i w niedzielę (10 i 11 lipca) od 12.00 do 17.00 do udziału we Wrocławskiej Akcji Krew. Dlaczego oddawanie krwi właśnie podczas wakacji jest tak ważne?

DSA z największą składką

08.07.2010

Czerwiec był kolejnym miesiącem, w którym DSA FG SA zanotowała najwyższy przypis składki urocznionej wśród partnerów AXA Życie TU S.A. Co więcej, dobra sprzedaż Planów Inwestycyjnych AXA pozwoliła firmie na objęcie 1 pozycji w rankingu za rok 2010.

Zakończył się Wrocławski Festiwal Szachowy

05.07.2010

Zakończył się Wrocławski Festiwal Szachowy i 350 szachistów wróciło do kilkunastu ojczystych krajów. Po tygodniu zmagań w V Międzynarodowym Turnieju Szachowy Klubu Polonia Wrocław najlepszy okazał się arcymistrz Radosław Wojtaszek. Zaś po dwóch dniach grania w szachy szybkie, w ramach XIX Memoriału Adolfa Anderssena, zwyciężył Daniel Fridman z Niemiec. Festiwal, organizowany przez Klub Szachowy Polonia Wrocław, okazał się szachową fiestą.

Triumf numeru 1

02.07.2010

W V Międzynarodowym Turnieju Szachowym Klubu Polonia Wrocław triumfował numer jeden listy startowej, arcymistrz Radosław Wojtaszek. Tyle samo punktów co zwycięzca zdobył arcymistrz Bartłomiej Macieja, jednak gorsza punktacja pomocnicza zepchnęła go na drugie miejsce. Trzeci na podium zameldował się Serb Robert Markus, który chociaż nigdy nie przewodził stawce, to cały czas znajdował się blisko czołówki turnieju.

Ostatnie dni na wybór OFE

01.07.2010

Tylko do 10 lipca rozpoczynający pracę Polacy mają czas na wybór Otwartego Funduszu Emerytalnego. Od tej decyzji zależy wysokość przyszłej emerytury. Ci, którzy tego nie zrobią – trafią do jednego z OFE w drodze losowania.

Arcymistrzowie szachownicy we Wrocławiu

01.07.2010

Do Wrocławia przyjechało 19 szachowych arcymistrzów, w sumie około 50 zawodników z międzynarodowymi tytułami, by wziąć udział we Wrocławskim Festiwalu Szachowym. Pierwsza dziesiątka na liście startowej to zawodnicy z rankingiem ELO ponad 2600, czyli najsilniejsi w tej dyscyplinie. I choć w festiwalu zagra około 400 zawodników, to po 5 dniach rywalizacji wszyscy z rosnącym zainteresowaniem obserwują szachownice liderów i zadają sobie pytanie kto w tym roku zdobędzie laur.

Faworyci Turnieju Szachowego Klubu Polonia Wrocław

29.06.2010

W sobotę 26 czerwca rozpoczął się Wrocławski Festiwal Szachowy. Kolejne 9 dni wypełnią zmagania niemal 400 szachistów z 19 federacji (Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Czechy, Francja, Gruzja, Holandia, Izrael, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Peru, Polska, Rosja, Serbia, Stany Zjednoczone, Ukraina, Węgry, Włochy). W tym roku do Wrocławia zawitało aż 19 arcymistrzów i arcymistrzyń, w sumie około 50 zawodników z międzynarodowymi tytułami. Podczas festiwalu, organizowanego przez Klub Szachowy Polonia Wrocław, rozegrane zostaną dwa turnieje pokazujące różne oblicza królewskiej gry.

Zbiórka krwii

25.06.2010

Na wrocławskim rynku Fundacja Votum, wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przeprowadziła pierwszą z cyklu pięciu miejskich akcji krwiodawstwa. Zapraszamy wrocławian na najbliższą zbiórkę w stałym miejscu - pod pręgierzem 10 i 11 lipca w godzinach 12.00 - 17.00.

Wrocławski Festiwal Szachowy

23.06.2010

Zbliża się święto szachów – Wrocławski Festiwal Szachowy, którego organizatorem jest Klub Szachowy Polonia Wrocław. Festiwal potrwa od 26 czerwca do 4 lipca 2010 roku (sobota-niedziela), a na rozgrywki i kibicowanie zapraszamy do hali tenisowej przy ul. Mianowskiego 2. Przez 9 dni ponad 350 szachistów będzie walczyło o wyniki i nagrody. Pula nagród jest rekordowa, wynosi około 70 000 zł. Będzie to więc wielka atrakcja dla szachistów i amatorów.