DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Bal Andrzejkowy w hotelu Marriott

16.11.2008

Andrzejki w DSA to wyjątkowa okazja, wszak to imieniny właściciela i założyciela DSA oraz całej rzeszy współpracujących z nami Andrzejów. W tym roku rangę tego święta postanowiliśmy uczcić zapraszając najlepszych współpracowników na luksusowy bal do słynnego hotelu Marriott w Warszawie.

Wenezuela – wyspa Margarita

08.10.2008

We wrześniu 2008 roku kolejnych kilkudziesięciu szczęśliwców pojechało z DSA na wycieczkę do Wenezueli, a dokładniej na wyspę Margaritę. Czas mijał na odpoczywaniu – wokół były tylko piękne, bajeczne, złote plaże oblewane turkusowymi wodami czystego oceanu…

Japonia

25.05.2008

Kraj Kwitnącej Wiśni to miejsce, w którym nowoczesność przenika się z tradycją. Bliższe przyjrzenie się temu połączeniu okazało się niezwykle inspirujące. Dla wielu współpracowników DSA zafundowana przez firmę wycieczka była podróżą życia.

DSA Football Cup 2008

11.05.2008

Pierwszy turniej DSA Football Cup odbył się na boisku w Wiśle. Do rozgrywek zaprosiliśmy drużyny spółek z naszej grupy kapitałowej oraz naszych partnerów biznesowych. Drużyny grały bardzo zawzięcie walcząc o Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

VIII Kongres Roczny DSA

10.02.2008

VIII Kongres Roczny DSA zorganizowano w lutym 2008 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Doroczny zjazd współpracowników DSA to okazja, by podsumować miniony rok. Gwiazdą Kongresu była Katarzyna Skrzynecka, która współprowadziła galę.

Otwarcie siedziby DSA przy al. Wiśniowej we Wrocławiu

12.06.2006

DSA Financial Group S.A. ma swą nową siedzibę. Otwarcie było bardzo uroczyste - Andrzej Dadełło, Przewodniczący Rady Nadzorczej, przeciął wstęgę przy wejściu na teren obiektu. Na uroczystość przybyli współpracownicy DSA oraz nasi partnerzy biznesowi.