DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościAktualności

Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych

13.05.2010

Powstała Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych - izba gospodarcza skupiająca ponad stu przedsiębiorców z branży doradztwa odszkodowawczego z całego kraju. Na prezesa izby powołany został Bartłomiej Krupa z Votum.

Lider w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2010

11.05.2010

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy zajęła 9 miejsce wśród dolnośląskich kancelarii w prestiżowym rankingu największych kancelarii prawniczych, przygotowywanym przez „Rzeczpospolitą”. Znalezienie się w gronie liderów dowodzi pozycji kancelarii na rynku usług prawniczych.

BAJM

10.05.2010

„Żal mi tamtych nocy i dni”, bo minęły... Tym razem współpracownicy DSA mogli spędzić weekend w swoim gronie. Atrakcją wieczoru był zamknięty koncert Beaty i Bajm. Kilkaset osób bawiło się pod sceną, mając wokalistkę na wyciągnięcie ręki. Zespół dał wspaniały, profesjonalny koncert na żywo.

Nowoczesne Multizakupy.pl

06.05.2010

Multizakupy.pl oczywiście są najlepsze dla domu, a teraz jeszcze bardziej nowoczesne. Nowa strona internetowa sklepu jest bardziej przyjazna dla klienta. Przejrzysty układ i atrakcyjna grafika ułatwiają nawigację, pozwalają szybko znaleźć i kupić wybrane towary. Zmienione zostało również oprogramowanie – zastosowano najnowocześniejsze mechanizmy i rozwiązania ułatwiające poruszanie się po stronie, a przede wszystkim składanie zamówień.

Bike Maraton wystartował

26.04.2010

Tegoroczny Bike Maraton rozpoczęła rywalizacja we Wrocławiu, więc lokalna drużyna musiała pokazać na co ją stać. Zawodnicy MTB Votum Team Wrocław niemal w komplecie stanęli razem z rekordową liczbą 1600 zawodników na starcie, aby rozpocząć rywalizację w kluczowym dla drużyny cyklu. Drużyna zajęła 6 miejsce w kategorii sportowej, czyli najwyższe w historii teamu oraz 9 miejsce w kategorii Muszkieter.

Plakat Fundacji Votum wśród najlepszych

21.04.2010

Internauci uznali plakat Fundacji Votum za jeden z pięciu najlepszych w Polsce. Dzięki temu zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu konkursu Newsweeka „100% z 1%” w kategorii plakat ogólnopolski. Półfinaliści zostaną teraz poddani weryfikacji jury. Wszystkim, którzy zagłosowali na plakat Fundacji Votum, serdecznie dziękujemy.

Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków w szachach

14.04.2010

W Klubie Szachowym Polonia Wrocław przy ul. Wita Stwosza we Wrocławiu rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Przedszkolaków w szachach. Zapraszamy Dolnoślązaków do obejrzenia obszernej relacji z rozgrywek, która wyemitowana zostanie w TVP Wrocław w czwartek 22 kwietnia o godz. 18.45. Reportaż zamieszczamy także poniżej.

Kondolencje

11.04.2010

W obliczu tak ogromnej tragedii łączymy się w bólu z bliskimi i rodzinami Ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.
Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy DSA Financial Group S.A.

Fundacja Votum w Konkursie Newsweeka „100% z 1%”

31.03.2010

Plakat Fundacji Votum bierze udział w trzeciej już edycji konkursu tygodnika Newsweek „100% z 1%” na najlepszą kampanię przeprowadzoną przez Organizacje Pożytku Publicznego w celu pozyskania 1% podatku dochodowego. O wynikach zdecydują internauci i jury, a głosowanie trwa do 11 kwietnia. Gorąco namawiamy wszystkich do oddania głosu na plakat naszej Fundacji w tym miejscu: http://jedenprocent.newsweek.pl/fundacja-votum-2

Pomóż chorej Marcie

30.03.2010

Nie jesteśmy bezsilni - po prostu nie bądźmy obojętni. Apelujemy o pomoc dla chorej na raka płuc Marty Smal. Rodzice i najbliżsi zapewniają jej opiekę i miłość, dbają o jej szczęście każdego dnia. Chcąc ratować swe dziecko napotykają jednak na barierę trudną do pokonania. W wyzdrowieniu dziewczynce pomóc może kosztowna terapia w USA. Prosimy więc Państwa o wsparcie finansowe. Każda złotówka jest ważna, bo może przyspieszyć wyzdrowienie Marty.