DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościIX Kongres Roczny DSA

08.02.2009

Doroczne kongresy są wielkim świętem w DSA, na które zapraszamy współpracowników z osobami towarzyszącymi. IX Kongres Roczny DSA odbył się tradycyjnie już w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Oczywiście była to okazja do podsumowania pracy w minionym 2008 roku. Kongres ten nie tylko kończył pewien okres, ale jednocześnie zainaugurował obchody jubileuszu 10-lecia DSA.

O osiągnięciach opowiadali Prezesi spółek, wchodzących w skład Grupy Kapitałowej DSA. Votum zaprezentowało swą nową siedzibę i pierwsze miejsce wśród kancelarii odszkodowawczych na rynku. Fundacja zaprezentowała organizowane aukcje i imprezy charytatywne, wyniki Akcji Krew. CTE przedstawiło plany związane z nową inwestycją Legnicka Center. Klinika Votum-Raha Plus przypomniała o początkach swego funkcjonowania w nowym budynku w Krakowie. Multizakupy zaznaczyły swą pozycję lidera sprzedaży w kategorii dom i ogród w polskim Internecie, wspominały o wzroście sprzedaży o prawie 100% w ciągu roku. Klub Szachowy Polonia Wrocław przypomniał zeszłoroczne sukcesy naszych szachistów oraz fakt, że Andrzej Dadełło po raz kolejny został uhonorowany tytułem Sponsor Wrocławskiego Sportu. Głos zabrali także nasi goście - Maciej Szwarc, Prezes AXA Polska oraz goście ze słowackich spółek DSA i Votum oraz ze słowackiej AXA. Podczas gali nagrodzeni zostali najlepsi w ubiegłym roku pracownicy DSA. Zostali oni docenieni przez władze spółki, ale zdobyli także aplauz wszystkich obecnych.

Andrzeja Dadełło, założyciel i właściciel firmy DSA Financial Group S.A. oraz Przewodniczący Rad Nadzorczych wszystkich spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej DSA, w szczególny sposób podziękował osobom, które od 10 lat niestrudzenie budują z nim sukces i trwają przy nim w każdej sytuacji. Kongres obfitował więc we wzruszenia.