DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościMTB Votum Team Wrocław

28.04.2009

MTB Votum Team Wrocław jest zespołem ambitnych amatorów kolarstwa górskiego z Wrocławia i okolic. Grupa powstała w 2007 roku z inicjatywy kilku zapaleńców pod kierunkiem Michała Matyki.

Pierwsze starty w 2007 roku w małym jeszcze gronie dały przedsmak prawdziwej przygody, która miała nabrać kształtów w roku kolejnym. Pojawienie się Centrum Odszkodowań Votum SA, jako głównego sponsora ułatwiło bardzo dalsze działanie grupy. Dołączyło również kilku nowych zawodników i tak umocniony już team przystąpił do treningów i startów. Warta podkreślenia jest również obecność na startach prezesa Votum SA Dariusza Czyża, który wraz z całą ekipą aktywnie trenuje.

Zawodnicy z MTB Votum Team Wrocław od początku związani byli z Fujifilm Bike Maratonem, tam też walczyli o punkty. Najmocniej w generalce BM na koniec 2008 wyróżniali się: Jakub Chyliński (3 miejsce na mega M1), Wojtek Winiarz (12 w na mini M3), Paweł Perkowski (14 na mini w M3) i Aleksander Krawczyk (17 na mega M3). Godne uznania są również start Michała Matyki w Bike Adventure (zawody ukończył na 11 miejscu) i 3 miejsce Aleksandra Krawczyka w kategorii M3 na maratonie w Wałbrzychu rozgrywanym w czasie Mistrzostw Polski 2008.

W roku 2009 nastąpił dalszy gwałtowny rozwój drużyny. Dołączył do niej Dariusz Poroś, jeden z lepszych w Polsce zawodników MTB. Na swoim koncie ma między innymi zwycięstwo w generalnej klasyfikacji (open) w Eska Fujifilm MTB Bike Maratonu w 2006 roku, liczne wygrane maratony i starty w zawodach XC, a także 3. miejsce w Bike Adventure w 2008 roku i wygraną w Karkonosze Tour 2008. Darek poza dawaniem przykładu całej grupie pełni również rolę trenera. Zdecydowanie wpłynął na formę zespołu, co widać już po wynikach w klasyfikacji drużynowej po maratonie wrocławskim: MTB Votum Team zajął tam bowiem 14 lokatę, co jest sporym sukcesem. Bez wątpienia ambicje zespołu w tym sezonie sięgają jeszcze dalej.

Warto też wspomnieć o najnowszym „skarbie” w zespole. Nową osobą została Ewa Duszyńska, która staruje na dystansie giga i już we Wrocławiu 19 kwietnia 2009 stała na pudle! Do jej największych sukcesów trzeba zaliczyć bez wątpienia 3 miejsce w generalce mega Mio Fujifilm BM 2007r. W bieżącym sezonie MTB Votum Team Wrocław w nowych jaskrawych kolorach ma zamiar być niezwykle widoczny na zawodach i kultywować ambitnie etos MTB. Bo jak mawia ich trener: „co cię nie zabije to cię wzmocni”! więcej informacji o drużynie na ich stronie klubowej.

źródło: http://www.mtbnews.pl/content/view/1124/65/