Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Zakończenie sezonu MTB Votum Team Wrocław

30.10.2009

Zakończył się kolejny sezon MTB. Zawodnicy MTB Votum Team Wrocław spotkali się, aby podsumować i powspominać miniony sezon, wręczyć nagrody najlepszym zawodnikom i upominki pozostałym.

W sezonie udało nam się osiągnąć dobre wyniki w maratonach MTB oraz wyścigach etapowych. W klasyfikacji generalnej Eska FujiFilm Bikemaraton zajęliśmy 18 miejsce na 110 sklasyfikowanych drużyn, a Dariusz Poroś i Ewa Duszyńska zajęli 5 miejsca na dystansie Giga w kategorii K2. Konrad Pełczyński ulokował się na 2 miejscu w Mistrzostwach Beskidu Śląskiego MTB Strażaków. Zajęliśmy 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej etapówki Bike Adventure. W klasyfikacji generalnej 8 dniowego wyścigu MTB Challenge Dariusz Poroś zajął 3 miejsce. Magazyn rowerowy uznał go wraz z Pawłem Urbańczykiem za specjalistę od maratonów i etapówek. Darek przez 8 dni ścigania kończył etapy przeważnie w pierwszej trójce, trzeciego dnia był nawet pierwszy.
Już za dwa tygodnie zaczyna się nowy sezon przygotowawczy, przy okazji spotkania omawialiśmy nowe plany treningowe, by dobrze przygotować się do kolejnego sezonu.