Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Wojtaszek szachowym wicemistrzem Europy

04.04.2011

Na rozgrywanych we francuskim Aix-les-Bains mistrzostwach Europy w szachach Radosław Wojtaszek zdobył srebrny medal. Złoto wywalczył Rosjanin Władymir Potkin, a brąz jedna z najlepszych w historii zawodniczek, grająca od lat z mężczyznami Węgierka Judit Polgar. Okazja, by zobaczyć grę wicemistrza Europy w stolicy Dolnego Śląska, nadarzy się już w dniach 6-8 maja, kiedy w pierwszej rundzie rozgrywek ekstraligi wystąpi on w barwach Polonii Wrocław. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców królewskiej gry do siedziby klubu przy ul. Wita Stwosza.

Zdobywając tytuł wicemistrza Europy Radosław Wojtaszek wywalczył awans do przyszłorocznego turnieju o Puchar Świata. Jest trzecim Polakiem, który stanął na podium mistrzostw kontynentu. W 2002 roku w Batumi zwyciężył Bartłomiej Macieja, a brązowy medal we włoskim Saint Vincent zdobył 11 lat temu Tomasz Markowski. W październiku 2008 roku Wojtaszek został pierwszym polskim szachistą, który znalazł się wśród współpracowników mistrza świata. Do swojego zespołu zaprosił go reprezentant Indii Viswanathan Anand.