DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościVOTUM S.A. laureatem konkursu "Dobroczyńca Roku 2016"

14.06.2016

8 czerwca 2016 r., w imieniu VOTUM S.A, prezes Zarządu Dariusz Czyż odebrał nagrodę „Dobroczyńca Roku 2016” przyznaną w kategorii - Strategia Społecznego Zaangażowania wśród małych i średnich firm. Jest to zdecydowanie jedna z najcenniejszych statuetek, jakie Firma otrzymała za swoje nieustanne zaangażowanie społeczne.

Statuetki i certyfikaty „Dobroczyńca Roku” zostały rozdane już po raz 19ty. Jest to zatem najdłużej działający i największy w Polsce konkurs, który wyróżnia firmy za ich społeczne zaangażowanie, dla których dobro jest znakiem firmowym.

Zdaniem Pawła Łukasiaka - prezesa Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce - Tytuł „Dobroczyńca Roku” to konkretny certyfikat poszanowania wartości, rzetelności, dbania o klientów, społeczności skupione wokół marki, otoczenie firmy i przede wszystkim zaangażowanie w zmienianie świata – począwszy od lokalnego, aż po globalny.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce - niezależna, nienastawiona na zysk organizacja pozarządowa działająca od 1998 r.

Gratulujemy!

Szczegóły na temat tego wydarzenia na stronie:

VOTUM S.A. oraz http://www.dobroczyncaroku.pl/news/read103.html