DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościTrener Ryszard Tarasiewicz zostaje w Miedzi na kolejny rok!

06.06.2016

Ryszard Tarasiewicz w następnym sezonie nadal będzie prowadził zespół Miedzi! Doświadczony szkoleniowiec podpisał kontrakt z legnickim klubem na kolejny rok. – Chciałem tu zostać i cieszę się, że będę dalej prowadził Miedź. Od początku swojej pracy w Legnicy chciałem walczyć o najwyższe cele i tak będzie – powiedział.

Tarasiewicz objął zespół Miedzi 24 sierpnia 2015 roku, już w trakcie rundy jesiennej. Doświadczony szkoleniowiec poprowadził dotychczas zespół w 30 meczach, w których zaliczył 13 zwycięstw, 10 remisów i 7 porażek. Co ważniejsze, Tarasiewicz zbudował solidny trzon zespołu, a powtarzaną przez niego jak mantrę „organizację gry” zespół opanował niemal do perfekcji. W efekcie legniczanie wiosną mogą pochwalić się imponującą serią dwunastu kolejnych meczów bez porażki, w których stracili zaledwie 2 bramki. – Budowa drużyny to długi proces i potrzebowaliśmy czasu na wypracowanie u zawodników automatyzmu w pewnych zachowaniach, których wymagam od nich na boisku. Jeśli ktoś ogląda nasze mecze regularnie to widzi, że ten zespół ma już swój styl i pomysł na grę – ocenia Ryszard Tarasiewicz.

Doświadczony szkoleniowiec szybko doszedł do porozumienia z władzami Miedzi w kwestii przedłużenia kontraktu. Po ostatnim meczu sezonu klub wspólnie z trenerem poinformowali, że współpraca została przedłużona co najmniej o kolejny rok. – Kończący się sezon pokazuje, że mamy trzon drużyny i pod wodzą trenera Tarasiewicza Miedź idzie w dobrym kierunku. Jeśli uda się latem mądrze wzmocnić zespół, a chyba wszyscy wiedzą na jakich pozycjach brakuje nam jakości, to trener może z tą drużyną osiągnąć zakładany cel – powiedział Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi.

Źródło: www.miedzlegnica.eu