Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Na podium w Ustroniu

20.09.2010

Kolarze górscy spotkali się w Ustroniu by wziąć udział w kultowym wyścigu z cyklu Bike Maraton. Pod koniec sezonu wystartowali w chyba najcięższym, ale też i malowniczym rajdzie. Trasa to podjazdy terenowe i asfaltowe, strome kamieniste zjazdy i panoramy na Beskidy. Przez wielu uczestników rajd w Ustroniu został uznany za najlepszy w tym sezonie.

Beskidy stworzone zostały do MTB – jest tam wiele tras, duże przewyższenia, podjazdy są ciężkie, ale na szczycie roztaczają się niewiarygodne widoki. Tradycyjnie ścigano się na trzech dystansach: Kross 21 km, Mega 43 km i Giga 73 km. Zawodnicy Votum Team Wrocław zajęli znakomite miejsca na najdłuższym dystansie Giga: Ewa Duszyńska ulokowała się na 1miejscu w kategorii K2, Dariusz Poroś zajął 3 miejsce w kategorii M3, 3 miejsce zajął także Przemysław Kotowicz w kategorii M4, zaś Tomasz Duszyński uplasował się ma 6 miejscu w kategorii M2. Drużynowo w kategorii Sport Votum Team Wrocław zajął 4 miejsce – gratulujemy! Tym samym drużyna umocniła swa pozycję w klasyfikacji generalnej, znajdując się na 5 miejscu w kategorii Sport.