Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartości

Mistrzostwa Polski: trzy medale dla Polonii Wrocław

13.04.2016

W Poznaniu zakończyły się, trwające od 29 marca do 7 kwietnia, Lotto Mistrzostw Polski oraz Budimex Mistrzostw Polski Kobiet w szachach. Ogromny sukces odnieśli zawodnicy Polonii Wrocław, którzy wywalczyli trzy medale! Wśród pań srebro zdobyła Jolanta Zawadzka, brąz Iweta Rajlich, a w rywalizacji panów brązowy medal wywalczył Mateusz Bartel. Miejsca na podium mistrzostw kraju oznaczają także nominacje dla naszych zawodników do reprezentacji Polski na Olimpiadę Szachową! Gratulujemy!

LOTTO MISTRZOSTWA POLSKI:
W rywalizacji mężczyzn w ostatniej rundzie szczególnie interesował nas mecz derbowy Polonii, w którym Mateusz Bartel zmierzył się z Darkiem Świerczem. Ostatecznie partia zakończyła się remisem, a Mateusz wywalczył brązowy medal! Srebrny medal dla rewelacyjnie spisującego się Kacpra Pioruna, a mistrzostwo kraju zdobył– zgodnie z przewidywaniami – Radosław Wojtaszek.

BUDIMEX MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET:
W ostatniej rundzie zmierzyły się ze sobą dwie główne faworytki zawodów: Jolanta Zawadzka z Polonii Wrocław i Monika Soćko. Jola do wywalczenia złota potrzebowała zwycięstwa, a Monice wystarczał remis i właśnie podziałem punktu zakończyła się ta partia, ustalając tym samym kolejność na dwóch pierwszych stopniach podium. Trzecie miejsce wywalczyła kolejna zawodniczka Polonii Iweta Rajlich, która pokonała Ewę Harazińską. W klasyfikacji mogła ją dogonić jeszcze Klaudia Kulon, ale w ostatniej rundzie przegrała z Mariolą Woźniak z Polonii.

Szczegóły przebiegu Mistrzostw na stronie Polonii Wrocław.