DSA Financial Group S.A. to ekspert
w inwestowaniu, działający dynamicznie
na rynku finansowym od 1999 roku.
Dziś DSA jest prężnie rozwijającą się grupą kapitałową skupiającą kilkanaście firm.

Profesjonalnie przygotowani przedstawiciele pomogli już około 700 000 klientów w stworzeniu finansowej niezależności.

Już dziś pomyśl o inwestowaniu z planem.
Ty znasz swoje cele, my środki
do ich osiągnięcia.

Pomnażamy wartościKSPW - Daniel Sadzikowski Arcymistrzem!!!

09.06.2017

Daniel Sadzikowski reprezentant Klubu Szachowego Polonia Wrocław, remisując w 9 rundzie Mistrzostw Europy w Mińsku, wypełnił trzecią (ostatnią) normę na tytuł arcymistrza szachowego! Tym samym, Daniel został 48. arcymistrzem w historii naszego kraju!

Gratulujemy!

Mistrzostwa Europy w Mińsku, przyniosły nam w 9 rundzie pojedynek derbowy pomiędzy dwoma polonistami! Daniel Sadzikowski grał białymi przeciwko Dariuszowi Świerczowi. Pojedynek zakończył się ostatecznie remisem, co w konsekwencji przyniosło nam… powiększenie liczby arcymistrzów w naszym kraju! Daniel dzięki remisowi wypełnił ostatnią normę na tytuł arcymistrzowski (dwie poprzednie normy polonista zdobył, na turnieju we Włoszech w Fano w 2015 roku oraz na rozgrywkach II Bundesligi Niemieckiej 2016/17). Tym samym, Daniel został 48. arcymistrzem w historii naszego kraju! Oficjalnie na tytuł trzeba będzie jeszcze trochę poczekać (tytuły przyznaje kongres FIDE), ale to już tylko formalność!

Brawo Daniel!

Od 30 maja do 10 czerwca w Mińsku rozgrywane są Indywidualne Mistrzostwa Europy w Szachach. W gronie blisko 400 uczestników wystąpiło aż sześcioro zawodników Polonii Wrocław!

Żródło: http://www.polonia.wroclaw.pl/